Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza44

Wizyta u ginekolog

Polecane posty

Mam 18 lat i nie byłam jeszcze nigdy u ginekologa. Wiem że powinnam już się z nim skonsultować, lecz boje się i jest do dla mnie bardzo wstydliwy temat. Boje się że ktoś za mocno mnie zbada, albo zrobi to nie delikatnie, lub zacznie się ze mnie śmiać albo powie jakąś nie miła rzecz. Jeśli macie jakieś nie ciekawe doświadczenia z ginekologami lub polecacie jakiś wartych polecenia to proszę polećcie. Dzięki Elizka44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie bedzie smial sie z Ciebie. Moja gin czasem tak pobierze wymaz, ze az plamie. Sama wiesz, ze to sa wazne badania, nawet jezeli bywaja nieprzyjemne. Wybierz sie do milego gina z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie martwisz pi.czke pokażesz pogrzebie troche w środku i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Asiula
Moja pierwsza wizyta była jak miałam 17 lat, też się stresowałam ale nie było tak źle ;) Po prostu chciałam sprawdzić czy wszystko ze mną ok w tych ginekologicznych tematach. Bardzo pozytywnie wspominam wizytę u ginekologa jakieś pół roku temu, kiedy chciałam zacząć antykoncepcję stosować. Mimo, że facet to wszystko mi wytłumaczył co jak, zrobił badania, żeby dobrać jak najbardziej dla mnie odpowiednią. Jak już mi belarę przepisał, to też wszystko wyjaśnił jak brać, na co ważne przy braniu tabletek. Bardzo mile byłam zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej nawet chwilę się postresować ale badać się trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×