Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elka177

czy nie za wcześnie na antyperspirant?

Polecane posty

Gość gość
Sluchajcie dziewczyny bo nie pamietam godzin w ktorych pisalyscie ale ja pisalam o tym blokerze. Wlasnie o to chodzi ze nic nie pomagalo a biedna miala swoje ulubione bluzki w ktorych no bylo widac ze sie spocila. Kupilam nawet te wkladki antypotowe ale lipa i przy krotkich rekawach bylo to widac jak uniosla delikatnie reke. Ogolnie ona uzywala ten bloker raz na tydzien i tylko w okresie upalow. Tak wiec dlugo nie uzywala a naprawde jej to pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli pomoglo i nie uczulalo to ok. Mnie bloker podraznial bardzo. No i cuda niewidy bez chemii niestety tez nie dzialaja- czuje sie nieswiezo i tak i te plamy na bialych bluzkach, fee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.06 Moze mialas podraznione pachy dlatego stad ta reakcja blokera? Niestety pachy do blokera musza byc idealne bez najmniejszego podraznienia nawet po dwoch dniach od depilacji pacha moze byc jeszcze podrazniona mimo ze nie widac zaczerwienien golym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zfaniem 11 lat to za wcześnie na bloker ale jakiś delikatniejszy antyperspirant można stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana 345
Moim zdaniem na bloker to za wcześnie ale jest mnóstwo antyperspirantów bez aluminium i tego całego syfu.Są takie specjalne serie dla nastolatek. Moja córka używa od 10 roku życia do tego depiluje jej pachy i jakoś żyje. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moim zdaniem nawet bloker w wieku 11 lat używany od czasu do czasu nie zaszkodzi, jeśli dziecko bardzo się poci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ANTYPERSPIRANTÓW bez aluminium? Dezodoranty owszem, ale o antyperspirantach, to nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×