Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewcia9001

Pytanie o fotelik samochodowy

Polecane posty

Gość Ewcia9001

Mam problem z zakupem fotelika samochodowego. Nie mam w tym temacie zbyt dużego doświadczenia, dlatego pytam Was. Otóż córka waży obecnie 9 kg i nie mieści się w obecny fotelik, który ma od urodzenia.Dodatkowo ten fotelik jest beznadziejnie niewygodny Chcemy kupić następny montowany tyłem do kierunku jazdy najlepiej 9-36 i w slepie internetowym xxxx (mąż dostaje w pracy specjalne bony do wykorzystania m.in w tym sklepie)I tu pojawia się problem, bo nie ma fotelików 9-36 montowanych tyłem, są tylko 0-25kg. Nie wiem co zrobić: kupić taki montowany przodem, czego za bardzo nie chce 9-36 czy tyłem 0-25????? Poradźcie mi proszę........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sama sobie już właściwie odpowiedziałaś. Córka waży 9 kilo więc domyślam się że to jeszcze maleństwo. Zobacz sobie chociażby na youtube jakie siły działają na dziecko w foteliku montowanym przodem. Oczywiście mam nadzieję, że nigdy nie będziecie mieli okazji przetestować fotelika w takich warunkach, ale różnie bywa i fotelik jest Waszą najlepszą polisą w takim wypadku (dosłownie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duży przedział wagowy, przecież to jeszcze maleństwo. Kup odpowiedni fotelik, a nie srasz się o kilka stow. Za kilka lat kupisz kolejny.... po co ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamama45
Dla 10 latka kupiliśmy https://smartkidbelt.com/. Jestem zdania ze jest na tyle duzy iż moze bezpiecznie w nich jezdzić. Czesto tez gdzieś jeżdzi z innymi rodzicami i wiecznie był problem z dodatkowym fotelikiem. Pasy wpakuje mu do plecaka i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×