Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sam1234567890

Dziewczyna ma chlopaka a ja ja kocham

Polecane posty

Gość Sam1234567890

Nie Wiem od czego zacząć więc postaram się w skrócie opisać sytuację ktora mnie spotkała Spodobała mi się pewną dziewczyna poprosiłem ja o nr. Tel. Odmówiła po paru dniach zaprosiła mnie na Facebooku Zaczęliśmy ze sobą pisać dogadywalismy się świetnie mialem wrazenie jak byśmy byli identyczni ona ciągle też to powtarzała Po pewnym czasie przyznała mi się że ma chlopaka napisałem jej że mam to gdzieś Podkreślała cały czas jak jej na mnie zależy chciałem się z nie wielokrotnie spotkać odmawiala pisząc że nie może bo było by to niwwporzadku wobec jej chłopaka ( są że sobą około 2 lata ) Często schodzilismy tematami na to co byśmy robili będąc razem w łóżku z pikantnym szczegółami Pytałem ja Wielokrotnie żeby powiedziała co do mnie czuje odpisuje że nie może mi napisać bo ma chlopaka w końcu nie wytrzymałem i napisałem co do niej czuje A ona dalej pisała że nie może mi odpisać co do mnie czuje bo jest z chłopakiem Ale nie jest z nim w 100% szczęśliwa choć mimo to co kocha choć nie jest pewna czy on kocha ja tak jak ona jego i jak by tego chciała wyznalem jej wielokrotnie cod oniej czuje po iluś razach się zdenerwowałem i napisałem że powinniśmy skończyć naszą znajomość na co ona mi odpisała że nie chce tego i chce żebyśmy się przyjaznili oraz że nikt nigdy tak jej nie rozumiał napisałem jej że też nie potrafię zerwać z nią znajomości oraz że cały czas coś do niej czuje i czuć będę Myślicie że może coś z tego być??? Ja naprawdę ja kocham czuje się pisząc z nią jak byśmy się znali od lat Myślicie że za wcześnie jej napisałem o swoich uczuciach do niej i za Bardzo ja naciskalem ?? Ale chciałem zeby wiedziała co do niej czuje Oraz może chciała się mną pobawić mówiąc jak ja pociągam i teraz jak już wie że ja kocham to się jej znudzilem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne. I co ty widzisz w takiej? Robi w c***a tamtego więc i ciebie zrobi naiwniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałuję że się otworzyłem przed nią i wyznalem jej swoje uczucia kończę ta znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań powielać tematy pisdusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znasz z neta laske i takie wyznania?ozesz..nie ma to jak wirtualna milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasrali lamusom do lba gownem o milosci i teraz pajace mysla ze kochaja buahahsha nie ma czegos takiego jak milosc i poza tym kazdy kazdemu sie kiedys znudzi dlatego lepiej byc samemu a nie ladowac sie w takie gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p********z głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma chłopaka a ty ją kochasz. Hmm. frajer jesteś. Ona całuje się z chłopakiem, a ty w tym samym czasie o niej marzysz. Bez sensu. Marnujesz czas. Poszukaj sobie wolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×