Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kogoś żona

Polecane posty

Gość gość

Czy kogoś żona pieprzyla się z innym mężczyzną w wieku 50+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiesz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona jest 50, nasz znajomy 50 +. Żona czasem go odwiedza w domu. Razu jednego jak wróciła od niego, rozebrała sie i poszła do łożka. Zacząłem sie do niej dobierać, nie za bardzo miała ochotę, a jak włożyłem jej palce do pochwy wyczułem obecność spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmirek
Ciekawe jak to wyczułeś jak była mokra to swój śluz miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmirek
A jak jej się spuścił do środka i głęboko to gdzie tą spermę miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyjaś nie kogoś Polaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała bardzo mokro i wyczuwalny był zapach spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiaddd
Nie mogłeś czuć ani śluzu ani spermy dlatego,ze po wszystkim dokładnie ją wylizałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscsąsiaddd
Nie mogłeś czuć ani śluzu ani spermy dlatego,ze po wszystkim dokładnie ją wylizałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może moja i pewnie nie jednego tutaj sie pieprzyła z 50+ tylko oni o tym nie wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzali4548
Moja pani (45 lat, szczupła) woli dużo młodszych kochanków, nie interesują ją starsi, prawdę mówiąc ja też wolę gdy puszcza się z chłopakami 25 - 30 lat, wraca potem taka podekscytowana i ma ochotę na jeszcze. Takie zabawy podtrzymują ogień w naszym dwudziestoletnim małżeństwie. Nieczęsto ale czasem udaje się nam poznać chłopaka, który nie ma nic przeciwko trójkątowi i wtedy lubię patrzeć jak jakiś młokos posuwa mi żonkę, lubię wchodzić w nią jako drugi, już jest tak fajne rozgrzana i mokra. Bardzo lubimy spędzić noc w hotelu z młodym chłopakiem, pijemy, jemy, bzykamy się i znów pijemy, bzykamy i tak do rana. Mam już swoje latka i więcej niż 2 - 3 razy nie jestem w stanie z siebie wykrzesać ale lubię przyglądać się jak moje kochanie szczytuje z młodzieńcami. Każda kobieta powinna spróbować trójkąta z dwoma mężczyznami. Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starstostarsmm
Dojrzalu4548 czy macie chęć się poznać ? Ja mam 36 lat , moja żona 46 . Narazie ona szuka sobie jakiegoś byka do ******** bo dopiero wchodzimy w te klimaty . Nie mamy doświadczenie w trójkątach , ani z innymi parami . Żona chcę spróbować najpierw sama z innym aby się przełamać i oswoić . Też chce takiego koło 30 . Strasznie ją kręcą młodsi , ale nie wyklucza też panów 50+ . Robi to na swojá rękę . Ja jej nic nie narzucam bo się denerwuje i stresuje . Tak więc póki co cierpliwie czekam na jej ruch . A ja swoją drogą też szukam kobiet dojrzałych i par , które mają ochotę na taki klimat . Jak ktoś chętny to proszę pisać . starstostarsmm@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzali4548
Starstostarsmm jak napisaliśmy wolimy młodszych chłopaków do układu MMK, tak wolimy - bez urazy. Nie spotykamy się z kobietami i parami. Partnerów poznajemy na datezone, może Wam też się uda. Jesteście już na kolejnym etapie tj. minął strach przed tym, jak zareaguje partner i przed "zdradą", teraz musicie szczerze rozmawiać o fantazjach i realizacji, wplatajcie ten wątek w Wasze erotyczne rozmowy, w pikantne SMSy. Są portale internetowe dla osób o podobnych zainteresowaniach, można się tam wymienić fantazjami i doświadczeniami. Jesteśmy przekonani, że z upływem czasu uda się Wam zrealizować fantazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzali4548
Starstostarsmm jak napisaliśmy wolimy młodszych chłopaków do układu MMK, tak wolimy - bez urazy. Nie spotykamy się z kobietami i parami. Partnerów poznajemy na datezone, może Wam też się uda. Jesteście już na kolejnym etapie tj. minął strach przed tym, jak zareaguje partner i przed "zdradą", teraz musicie szczerze rozmawiać o fantazjach i realizacji, wplatajcie ten wątek w Wasze erotyczne rozmowy, w pikantne SMSy. Są portale internetowe dla osób o podobnych zainteresowaniach, można się tam wymienić fantazjami i doświadczeniami. Jesteśmy przekonani, że z upływem czasu uda się Wam zrealizować fantazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×