Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakich wad w męskim wyglądzie nie byłabyś w stanie zaakceptować

Polecane posty

Gość gość

zapraszam do dyskusji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owłosione ciało, odstające uszy, zaniedbane zęby, nadwaga, duży penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaniedbane uzębienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A (za)duży penis to jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej 16cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie, dziewczyny, jakieś kryteria odnośnie wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie nizszy ode mnie , kilka cm ok, ale o glowe nizszy to juz nie bardzo i nie za wysoki czyli np 2 m odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótkich włosów Wąskich ust Ciało na koks (czyt. Zwierze z lasu) Owłosiony Szeroki nos No i jak koleżanka za długi i za gruby k***s u mnie tez nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy kryteriow, Faceci sami je sobie stwarzaja i kobietom przypisuja. A wystarczy popatrzec na zwiazki. Ile ja par widzialam, gdzie mezczyzna byl nizszy od kobiety, albo gruby albo lysy albo mial nie za ladne zeby. Wyglad mezczyzny dla kobiety jest tylko dodatkiem do caloksztaltu jego osoby a nie glownym kryterium wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lysa glowa, nadwaga, gruby czy chudy, wzrost przeciez to nie sa wady wygladu, o czym wy chrzanicie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RUDE WŁOSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, co konkretnie miales na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś RUDE WŁOSY x ja jakis czas temu jechalam komunikacja miejska i na przeciwko mnie usiadl pan, byl rudy, ale jego ogolny wizerunek byl bardzo akceptowalny, byl zadbany, elegancki i nawet mi sie podobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To co w temacie. Chciałem się dowiedzieć jakich cech wyglądu nie jesteście w stanie zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisales WAD , a cechy wygladu to nie wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dobra, chodziło mi o to czego nie jesteście w stanie zaakceptować, a czy to cechy wyglądu, czy wady wyglądu, bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze ma znaczenie. Przeciez to nie to samo, ale mniejsza z tym. Napisze po prostu, co mi sie nie podoba w meskim wygladzie. - lysa glowa - dluzsze wlosy niz "krotko sciety" - brzuch piwny - niechlujny ubior - owlosienie na plecach - kolczyki - tatuaze - nienaturalne umiesnienie tzw. "napakowanie" - sylwetka chuda, chuderlawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagfa
nie podobają mi się mężczyźni niscy poniżej 170 nie podobają mi się brudne pokręcone zęby i braki w nich nie podobają mi się brudne paznokcie i ciężkie dłonie [choć wiadomo że nie każdy może być w tym aspekcie szczęściarzem to każdy może paznokcie obcinać, a dłonie posmarować] nie podobają mi się mężczyźni z dużymi biodrami nie podoba mi się otyłość ani chuderlactwo, najlepiej być po środku, po prostu wyglądać zdrowo nie podobają mi się koksy nie podobają mi się fryzury ścięte na jeża bo rzadko który wygląda w takiej fryzurze dobrze. nie podobają mi się bardzo odstające uszy nie podobają mi się krzywe nogi nie podobają mi się wydepilowani metroseksualiści nie podobają mi się rudzi ani jaśni blondyni nie podoba mi się jak facet ma malutką albo dużą głowę nie podobają mi się zrośnięte brwi nie podobają mi się wąskie usta i nie będę oryginalna, nie mogłabym zaakceptować przyrodzenie większego niż 18cm a mniejszego niż 13 a w przypadku w/w mankamentów wiele może iść do lamusa jak w grę wchodzi miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię chudziaków. Facetów z długimi włosami. Płaskich nosów a la murzyn Nie lubię tatuaży, nie toleruję palenia. Ja też bym nie zaakceptowała wielkiego penisa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie w wygladzie facetow: -malutkiego nosa -malutkich oczu -dluzego zarostu/brody, bo nie wiem wtedy do konca jak wyglada -lancuszkow na szyi -wlosow bardzo dlugich,takich,ktore mozna spiac w kucyk -butow li tylko sportowych lub li tylko glanow hahaha -sportowego stylu -malych dloni -chuderlawosci,juz lepiej byc z nadwaga -zgarbionej postawy -dlugiej szyi -owlosionych dloni -waskich ramion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-pociaglej twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie no zraza jak facet jest za bardzo zadbany, za chudy, duzo nizszy ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Carycka
Do 15:26, ten Utalentowany Rosjanin ma autism....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Carycka
Do 16:19 ale lista... Wiesz, facet moze byc mechanikiem, badz monterem I miec brudna paznokcie. Takich tez nie akceptujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
caryca ty się nie mądruj bo od lat szukasz faceta i nikt cię nie chce Zresztą nie jesteś już pierwszej młodości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Carycka
Do 18:51, masz racje- nie jestem pierwszej mlodosci. Nie masz racji- nie szukam juz faceta. Taki kaprys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm... na pewno brzydkiego, zaniedbanego uśmiechu, krótkich/braku włosów, napakowania (wolę chudzielców), otyłości, nadwagi, wielkiego, garbatego nosa (zły gen dla potomstwa), braków w higienie (zaniedbane, brudne paznokcie, długie, nieobcięte itp.), nieoryginalność ogólna, a wzrost nie ma dla mnie żadnego znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×