Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto być z facetem tylko dlatego ze jest

Polecane posty

Gość gość

dla mnie dobry czy szukać faceta który będzie dla mnie tym jedynym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak lubisz szukać, to szukaj, a jak jesteś z facetem "tylko dlatego, że jest dobry" - to widocznie taki był twój wybór, a jak masz dylemat, to pewnie chciałabyś pocierpieć, jak wiele niuń tutaj; dostałabyś kilka razy dziennie z liścia, zdradzał by, oszukiwał i tłamsił - żyć nie umierać :D z tak głupią dziunią i "dobremu" kiedyś się znudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli tobą manipuluje itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kochasz, więc go uwolnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak o dobrego faceta trudno. Ale skoro nic nie czujesz do niego to lepiej odejdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie ten dobry też może być dla Ciebie tym jedynym, o ile nie ma cech, które Ciebie odrzucają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie należy iść na takie kompromisy w kwestiach tak istotnych jak związek. Jeśli facet cię nie pociąga, nie czujesz niczego do niego, to może to nie jest dla ciebie odpowiedni. z drugiej strony uczucia i relacje buduje się w toku bycia ze sobą... sam nie wiem. Domyślam się, że to trudne i mało romantyczne, ale może należałoby zrobić bilans tej relacji. Zastanowić się jak bardzo zależy ci na stabilnym związku i czy jesteś dla niego w stanie zrezygnować z bardziej gorących uczuć. To nie jest pytanie z tezą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ten dobry zamieni sie w zlego? To bedziesz plula sobie w brode, ze nie szukalas milosci, wybrałaś dobrego. W rezultacie brak milosci i zly facet. Tez dwa razy probowalam z kims byc, bo wydawal sie taki porzadny, mily, grzeczny i... Na szczęście wybralam kogoś kogo kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten facet mnie nie pociąga ale go szanuje bo jest dobrym człowiekiem ale znów ma wady które mi ciężko zaakceptować wiec w ogólnym bilansie nie widzę sensu się meczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×