Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sami nie wiedza czego chca

Faceci sa sprzeczni co do oczekiwan wobec kobiety

Polecane posty

Gość sami nie wiedza czego chca

Jak kobieta jest niedostepna, zimna i zbywa faceta to zle i facet rezygnuje z niej. Jak kobieta chce byc czula, troszczy sie o faceta, interesuje sie facetem, okazuje mu czulosci to tez zle, bo facet gada ze przykleila sie. Tak zle i tak zle. Facetom nie da sie dogodzic. Jak sie kobieta stara to zle to facet sie nia nudzi. Jak go olewa to tez zle i rezygnuje z niej. Jak sie nim nie interesuje to zle , bo nie kocha. Jak sie nim interesuje to tez zle bo sie przykleila i dusi sie facet. Zachowanie i oczekiwania facetow to CYRK na kolkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie jesteś jeszcze młoda. Po pierwsze jazdy jest inny i masz do czynienia z konkretnym egzemplarzem. A po drugie to proporcje. Odpowiednie proporcje w tym wszystkim o czym napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się musisz jeszcze troszkę pożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobieta zgrywa niedostępną, jest zimna i mnie zbywa to tracę nią zainteresowanie, jeśli widzę, że też się stara, interesuje się mną to pobudza mnie to jeszcze bardziej do działania, uwielbiam jak kobieta okazuje mi czułości się do mnie przykleja a nawet narzuca, bo widzę wtedy,że jestem dla niej kimś wyjątkowym i czuje, że jej na mnie zależy. Takie zachowania potęgują uczucie w związku, jeśli tego nie ma i ktoś się tym dusi to znaczy, że którejś stronie nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.40 Potwierdzam. Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeśli kobieta zgrywa niedostępną, jest zimna i mnie zbywa to tracę nią zainteresowanie, jeśli widzę, że też się stara, interesuje się mną to pobudza mnie to jeszcze bardziej do działania, uwielbiam jak kobieta okazuje mi czułości się do mnie przykleja a nawet narzuca, bo widzę wtedy,że jestem dla niej kimś wyjątkowym i czuje, że jej na mnie zależy. Takie zachowania potęgują uczucie w związku, jeśli tego nie ma i ktoś się tym dusi to znaczy, że którejś stronie nie zależy. x Brednie ! Nie raz mozna przeczytac wypowiedzi facetow, ze jak kobieta za bardzo sie stara to facet sie dusi, ze to bluszcz, ze jest natretna, ze facet nie ma wlasne go zycia i tym podobne rzeczy o zabarwieniu negatywnym Rowniez mozna poczytac, ze jak kobieta zaczyna olewac faceta to facetowi bardziej zaczyna zalezec, bo facet nie lubi przewidywalnosci, rutyny, nudy i gdy kobieta zyje jego zyciem. Wniosek: Faceci zachowuja sie tak jak wiatr zawieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie smieszy najbardziej to jak wiele facetow mowi, ze kobieta powinna byc czula, zdab o faceta, interesowac sie nim, a potem sie slyszy ze wybral taka, bo jest zolza, wredna i kloca sie ale trzyma sie niej kurczowo albo niejednokrotnie faceci zakladaja rozne tematy w necie, gdzie pisza o tym, jak kobieta ich osacza, ze sie dusza w zwiazku, ze za bardzo sie interesuje jego zyciem, ze ciagle wypytuje jak sie czuje, co sie stalo, co wku/rwia niesamowicie facetow i to jest zle, choc twierdza ze kobieta powinna sie nimi intersowac, normalnie glupi podgatunek:O, zachowuja sie jak dzieci, klamia, motaja sie w tym co mowia, mowia co innego raz a potem zupelnie na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak zone namowic aby cos w wolnym czasie robila? juz nie moge tego zniesc bo cigle chcialaby ze mna przebywac" ha ha normalnie jaja:D Jaki nieszczesliwy facet, bo zona chce z nim przebywac. Juz nie moze zniesc, ze kobieta chce z nim byc. Czyli kobieta powinna olac faceta, chodzic na dyskoteki, zakupy, przesiadywac u kolezanek, wyjezdzac sama badz z kims innym na wakacje tylko nie z mezem zeby sie nia nie zmeczyl, wracac wieczorem do domu jak juz spi, by jak najmniej czasu z nim byc. To po chó'j brac slub, skoro dla faceta to mordega? . facet nie moze zniesc, ze kobieta chce z nim przebywac :D Rzeczywiscie faceci to idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powinna uprawiać seks kiedy tylko facet zechce a nawet sama go inicjować. I wtedy facet będzie zadowolony bez względu na to, jak będzie postępowała w pozostałym czasie. Może go olewać, może do niego lgnąć, każde wyjście będzie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość z was to obłuda obwiniacie nas o wszystko a same nic nie robocie chcecie księcia z bajki który będzie was nosił na rękach. Nie nie panienki powiem wam coś czego kobiety nie rozumieją. Związek to nieustanna walka i ciężka praca obu stron żeby związek jaki by nie był czy to małżeństwo czy partnerstwo trzeba iść na kompromisy ustępstwa itd,.......

A jak już wam się cis nie podoba to ciche telefony do koleżanek jaki to on złym człowiekiem jest.

I takim oto sposobem zostajecie starymi pannami albo rozwódkami  bez przyszłości. Czekając na kolejną okazję a róż może się jakiś trafi.

Problem w tym że wy jesteście za dowolene z głupich facetów z marginesu bo można manipulować taka osoba, a jak już się trafi mądry inteligętny stanowczy to od takiego trzeba się trzymać z daleka bo nie pozwoli sobą manipulować.....

 

I co wam zostaje🤭 forum😂😂.             Facet to zły gatunek. Dlaczego?             Bo mądry facet nie pozwoli sobie na wasze chore zachowanie i chore gierki za plecami , a przede wszystkim na manipulacje.

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×