Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

34 lata, poznałam zamożnego. Wyjść za mąż z rozsądku?

Polecane posty

Gość gość

Doradzcie co lepsze: wyjsc za mąż za niebrzydkiego ale porządnego czy zostać samotną starą panną łudząc się że jeszcze kogoś poznam? moze wyjsc za mąż byle dziecko mieć i uciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce być sama w życiu ale ten nie wzbudza we mnie żadnych pozytywnych uczuć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desperacjaa krótkie nogi . Wyjdziesz za niego ,dziecko ,brak miłości . Efekt ? Dziecko widzi dużo ,więc nauczysz je jak oszukiwać ,brawo . Z niedługo może kochanek i ...z desperacji rozwalisz życie wielu osobom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież nie kocha się za nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypiertalay trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że wyjść za mąż. Jako 35-letnia panna jesteś mało atrakcyjna na rynku matrymonialnym, ale jako 35- letnia zamożna mężatką..... o wiele bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym czekała. Ale to moje zdanie. Szkoda życia na użeranie się z jakimś patafianem. Jak teraz Ci się nie podoba, to jest ważny znak ostrzegawczy i na przyszłość dobrze nie wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepna pojepana pyta sie na forum jak zyc :-( lecz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chyba bez milosci nie ryzykowala, bo co to za zwiazek? Ty masz życie spędzic z tym człowiekiem, a tak tylko dla dziecka i uiec, to dziecko bez ojca. W ogole takie zwiazki na sile sa bez sensu troche. Miedzy ludżmi musi być jakac chemia, bo inaczej to nie niest normalny zwiazek tylko jakis uklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu. Wkrotce zycie przy jego boju stanie sie nie do zniesienia. Chcesz miec dziecko to idz to lozka niezobowiazujaco to zajdziesz w ciaze. Facet nie musi o ciazy wiedziec. Ewentualnie skorzystaj z uslug kiniki w ktorej jest bank dawcow. Dzisiaj " staropanienstwo" to "wstyd" w koltunskich i prostackich srodowiskach. Nie kieruj sie opinia takich prostackich srodowisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama w wieku 19 lat wyszła za mąż za już wtedy zamożnego mężczyznę i do tego znacznie starszego. Ani ona, ani on nie doświadczył w tym związku szczęścia. Co z tego, że było ją stać na to o czym inne w tym czasie mogły tylko pomarzyć. Nie pamiętam matki autentycznie szczęśliwej choć tato bardzo się starał. Jej matka, moja babcia szczerze współczuła mu takiej żony. O czym dowiedziałem się dużo dużo później. Dzisiaj już nie sposób by cokolwiek zmieniło się w ich życiu. Zastanawia mnie czy odważy się udawać smutek na jego pogrzebie. Czy będzie nosić mu na grób kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja matka tez ojca nie kochala. fatalne dziecinstwo i fatalne wzorce dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wujek to wujek, to rodzina, a mąż to zupełnie obca osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj doradzcie cos > czekaj na księcia, oraz motylki, bo co brać byle kogo, potem gacie prać itp. myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to tępa strzała a ten zamożny też debil bo bierze byle pipe, szok jacy durni są faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to tępa strzała a ten zamożny też debil bo bierze byle pipe, szok jacy durni są faceci x Powiedziała co wiedziała i się zesrała. Matoł upośledzony intelektualnie haha. Masz zespół downa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:54 Downy nie są takie wredne. Najwyraźniej niezdiagnozowana choroba psychiczna ze znacznym upośledzeniem intelektualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.01 bardzo przykra historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonelyman
gość 2018.10.01 Moja mama w wieku 19 lat wyszła za mąż za już wtedy zamożnego mężczyznę i do tego znacznie starszego. Ani ona, ani on nie doświadczył w tym związku szczęścia. Co z tego, że było ją stać na to o czym inne w tym czasie mogły tylko pomarzyć. Nie pamiętam matki autentycznie szczęśliwej x Najbiedniejszy jest człowiek który posiada tylko pieniądze. Bob Marley.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×