Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chcę trzecie dziecko a mąż nie, stąd prośba o rady

Polecane posty

Gość gość

Kochamy się dość regularnie, od ponad 13 lat stosunek przerywany i dwoje planowanych dzieci. Mąż nie chce trzeciego bo wiadomo facet chce mieć spokój itd. A ja chcę no i to że uprawiamy przerywany będzie dla mnie super zasłoną :) jak mam to zrobić żeby zaciążyć i wmówić mu że to przez ten przerywany seks? Jak długo plemniki przeżyją np tak na moim ciele? Wiecie chodzi mi o te kwestie techniczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstrzyknij sobie strzykawką spermę, ciąża gwarantowana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w sensie że np jak skonczy mi na pupie to normalnie ręką mogę przełożyć do strzykawki? A te plemniki nie umierają jak nie mają odpowiednich warunków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zrobisz od razu to może się udać, palcem głęboko albo najlepiej strzykawką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie tematu na kafeterii, zaplodnilam się strzykawką, tam jest instruktarz postępowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Cię zostawi bo nie chce 3 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy przerywanym zaszlam bez strzykawek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealnie w dzien owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no my już tyle lat przerywany i nic, bez kalendarza żadnego. Za to dzieci planowo od razu :( więc w cuda nie wierzę. Kurcze a w takiej strzykawce jak te plemniki są wyciskane to się jakoś nie uszkodzą? Nie martwię się że mnie zostawi. Raz że to on twierdził że szkoda 800zł wywalać na jakieś wkładki domaciczne jak on kontroluje sytuację ;( a dwa jaka by chciała faceta z trójką dzieci no błagam Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my nawet nie przerywany, normalnie mąż we mnie dochodzi za kazdym razem od zawsze i mamy dwoje dzieci tylko. Stać nas na 3, dobrze nam z 2 ale jak się trafi trzecie to tez ok, ale po 3 to już antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba dwoje dzieci a nie wie ile żyją plemniki i jak zaciążyć... Brak słów na tępotę umysłową. Oby cię kopnął w dupę. Wscieku macicy dostała i musi się rozmnażać, nieważne że mąż nie chce. Ale jakby było odwrotnie, to byście gościa zjechały, ze na chama dzieciaka zrobił. Baba porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze twierdzi,ze ja nie zostawi, bo kto by chciał faceta z trójką dzieci haha aleś ty głupia autorko jak but. Może żadna nie zechce, ale nie powiedziane, że cię zostawi dla innej, tylko zostawi by być samemu i mieć święty spokój, a nie trójka dzieciorow, wieczny wrzask w domu. Już lepije zapłacić 1000zl alimentów i mieć święty spokój, żyć samemu niż z taką króliczycą jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym złego że kobieta chce trzecie dziecko? Jak chce to niech sobie ma. Mój mąż chciał syna a mieliśmy dwie córki i co? Kochanka zaciążyła o teraz ma trzecią córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.16 jak to co w tym złego, bo jej mąż NIE CHCE 3 dziecka. Od kiedy o ilości dzieci decyduje tylko kobieta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że to nie jest tak że on nie chce tylko trudno się na to świadomie zdecydować. Ja po pierwszym porodzie który był koszmarny nie chciałam więcej dzieci. Z czasem jednak myślałam o rodzeństwie dla córeczki tylko nie potrafiłam się przełamać. W końcu los zdecydował za mnie, wpadliśmy (a może mąż tak zagrał) ;) dziś jak patrzę na moje dwa aniołki to nie wyobrażam sobie większego szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to kobieta ponosi 99% trudow i konsekwencji.jakby facet naciskal na trzecie to rzeczywiscie bylby skur......m.Skoro autorka chce trzecie to zycze zeby miala a maz to zaakceptowal, to pikus co ojciec doswiadcza w porownaniu z matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu tego nie rób. Bo to jest świństwo. Mam dwoje dzieci, chciałabym mieć trzecie, ale mąż nie chce i - szanuję to. Decyzją o dziecku to nie decyzja o przygarnięciu psa (chociaż i taką powinno się podejmować wspólnie). Nie można kogoś zmuszać do kolejnego dziecka. No nie. Tak się po prostu nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja myślę że to nie jest tak że on nie chce tylko trudno się na to świadomie zdecydować. " xxx Ty tak serio? Nie rozumiesz, że można po prostu NIE chcieć mieć dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo to kobieta ponosi 99% trudow i konsekwencji." xxx Chyba w patologicznych związkach, w których facet tylko zapładnia i idzie w długą, nawet nie płacąc alimentów. A tu jednak jest mąż i żona, żyjący ze soba pod jednym dachem, prowadzący zapewne wspólne gospodarstwo domowe i wychowujący współnie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowujesz się jak dziecko. "Bo ja tak chcę i koniec". Małżeństwo to też kompromisy, takie rzeczy planuje się wspólnie. Pomyśl, gdyby to mąż Cię do czegoś tak przymusił - np. nagle ci oświadczył, że sprzedał wasz dom, zmienił pracę, przepisał dzieci i za tydzień się przeprowadzacie do Poznania... Poza tym nie wiem jak bardzo żałosnym trzeba być, żeby się zapłodnić strzykawką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszna jestes, która by chciała chłopa z trójka dzieci ? Jak Cię zostawi to będzie kawalerem a Ty będziesz baba z trójka dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×