Gość Miska 123 Napisano Październik 2, 2018 Hej,niemloda juz jestem bo po 40-tce i swierdzam ze takiego gowna w tv jak od kilku lat ogladamy to chyba nigdy jeszcze nie bylo programy typu-Szpital.Szkola,Slub od pierwszego wejrzenia te wszystkie top-model,kretynskie przygody celebrytow w Azji,idiotyczne programy o celebrytach KTO TO OGLADA???? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach