Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yellowfever

Odchudzanie po ciazy

Polecane posty

Gość gość
To ze zjadasz mniej duzo Ci nie da. Najwazniejszy jest ruch. Ja przykladowo zjadam bardzoo malo tez jakies max 800 kcl dziennie. Przez ostatnie 2 moesiace malo wychodze, zaszylam sie w domu i wgl nie cwiczw. Efekt? 7kg na plusie. Nie jem nic smazonego, zadnych majonezow sosow itp Przytylam bo po prostu siw nie ruszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z Slimunox, W końcu udało mi się osiągnąć, coś od jakiegoś czasu dla mnie nierealnego - normalna wagę, bez zbędnych kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym środkiem na zrzucenie zbędnych kilogramó jest zdrowa dieta!!! Polecam plany dietetyczne oraz treningowe z portalu FABRYKA SIŁY. Indywidualne podejście do każdego użytkownika pozwala osiągnąć wymarzone cele. Profesjonalne grono ekspertów pomaga i motywuje do działania. Dodatkowo dieta ułożona jest w taki sposób że nie chodzi się głodnym i jest przyjazna dla portfela. Poniżej link dzięki któremu zyskasz extra dni diety w promocji https://www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 BRZUCH ROBI SIĘ W KUCHNI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym środkiem na zrzucenie zbędnych kilogramó jest zdrowa dieta!!! Polecam plany dietetyczne oraz treningowe z portalu FABRYKA SIŁY. Indywidualne podejście do każdego użytkownika pozwala osiągnąć wymarzone cele. Profesjonalne grono ekspertów pomaga i motywuje do działania. Dodatkowo dieta ułożona jest w taki sposób że nie chodzi się głodnym i jest przyjazna dla portfela. Poniżej link dzięki któremu zyskasz extra dni diety w promocji https://www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 BRZUCH ROBI SIĘ W KUCHNI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grażyna
Ja zdecydowałam się na zastosowanie IQmango i jestem bardzo zadowolona, bo udało mi się wrócić do wagi jaką miałam przed ciążą wystarczyły mi 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Danuta
Jak dla mnie to rewelacyjnym sposobem na pozbycie sie nadwagi okazało się zastosowanie IQmango. Jednak ten owoc ma super moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądziłam że Foreverslim jest taki skuteczny nie spodziewałam się takich efektów.Na żadnej diecie nie udało mi się schudnąć tyle ile przez niecały miesiąc na tych tabletkach.Dla mnie to efekt jest piorunujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya
Mnie bardzo pomógł catering dietetyczny z Wygodnejdiety. Dzięki nim jem regularnie i zdrowo a posiłki mam pełnowartościowe i smaczne. Nie muszę martwić się o jedzenie bo zawsze mam pod ręką coś dobrego i fit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gosiaczek
W moim przypadku sukces przyniosło zastosowanie IQmango. 15 kilo mniej w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki Slimunox dawały mi fajne efekty na początku... tak myślałam, bo później efekt się jeszce bardziej rozkrecił. Niby schudłam 12kg ale wydaje mi się ze z 50 tak teraz szczupło wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w odchudzaniu pomógł catering dietetyczny wygodnaDieta . Wszystko było dostosowane do moich potrzeb i oczywiście ćwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym jak mi udało sie pozbyć 15 kg to uważam, że Foreverslim jest najskuteczniejszym środkiem wspomagającym odchudzanie jaki obecnie można kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Patrycja
Mi w pozbyciu się pozostałości po ciązy bardzo pomogło zastosowanie Foreverslim. Oczywiście za dietę oraz tabletki wspomagające odchudzanie wzięłam się po tym jak skończyłam karmić piersią bąbla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Matylda
W moim przypadku rewelacyjnym sposobme na pozbycie się nadwagi jaka mi pozostała po ciąży okazało się zastosowanie diety obok Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Emiska
Nie wiem czy ktoa tutaj zaglada oprocz piszacych reklamy;) ja w koncu tez zaczelam o siebie dbac, urodzilam dwojke dzieci, rok po roku. Teraz mlodszy ma 2 lata i w koncu skonczylam z wymowkami ze jestem zmeczona, ze w nocy nie spalam, ze zabki, ze katar itd. Co prawda nie stosuje zadnej diety bo lubie jesc i szczerze mowiac gdy gotuje pysznosci rodzinie (bardzo lubie gotowac) czesto jem ze wszystkimi. Ale ostatnio staram sie nie obzerac slodyczami (zdarzalo mi sie czesto po nieprzespanych nocach) i chodze wieczorami na zumbe - tak z 2 do 4 razy w tygodniu, zalezy jak mam czas. Po dwoch miesiacach na wadze - 3 kg. Niby nie duzo ale zawsze cos, dla mnie to wazne bo sa jakies efekty, fajnie sie bawie na zumbie. Teraz mam zamiar calkiem ograniczyc slodycze i jesc je naprawde okazyjnie, chcialabym tez zaczac madrzej jesc. Nie wprpwadzalam cwiczen i diety jednoczesnie bo wiem ze nie wytrwalabym, metoda malych krokow jest lepsza. Czuje sie lepiej ze sama swiadomoscia ze cos ze soba robie. Do zrzucenia mam sporo bo przed ciazami wazylam 64 przy 167 cm, teraz waze 73,5. Chcialabym kiedys wrocic do starej wagi ale na razie 70 kg mnie zadowoli. Powodzenia dla wszystkich starajacych sie zmienic cos w swwoim zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! ul. Krakowska 17/9 Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×