Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TajemniczyDonPedro

Spotkanie po fitness, siłowni, Zumbie, etc.

Polecane posty

Gość TajemniczyDonPedro

Witam Was, jestem tu nowy i nie za bardzo znam tutejsze zwyczaje, choć domyślam się, że mogę otrzymać sporo niepotrzebnych odpowiedzi :) Mimo wszystko jednak: jestem fanem (delikatnie mówiąc :)) naturalnych kobiecych zapachów i szukam tą drogą dziewczyny, która miałaby ochotę na spotkanie po siłowni, fitniessie, rowerze, bieganiu, gonieniu króliczka, wałkowaniu ciasta a nawet obieraniu cebuli :), w sympatycznej atmosferze oraz - jeśli sobie tego życzysz - za opłatą. Aktywność w zasadzie dowolna, bylebym mógł nacieszyć się Twoim naturalnym zapachem :) Dodam, że szukam w okolicach woj. lubuskiego, ale jestem mobilny więc teoretycznie wchodzi w grę cały kraj. Po więcej informacji zapraszam do napisania na mój email: konkret89 małpka o2.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chcesz z kobietą czy z facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TajemniczyDonPedro
Myślałem, że jak napiszę w ogłoszeniu "(...) naturalnych kobiecych zapachów" to wszystko będzie jasne. Ale chyba się myliłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myliłeś się bo na tym forum są praktycznie sami faceci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TajemniczyDonPedro
Wprawdzie akurat niekoniecznie dobra informacja, ale nie powinno to wykluczać przynajmniej czytania ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Don pedro tu się pisze krótko i zwięźle. Wypracowań nam nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TajemniczyDonPedro
Chciałbym się spotkać z fajną dziewczyną po fitnessie, etc. bo lubię kobiece zapachy. Zapewniam miłą atmosferę, poczucie humoru i dyskrecję. Co jeszcze jest niejasne:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jesteś gotów zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TajemniczyDonPedro
W zależności od warunków: samej dziewczyny (atrakcyjniejszej i z fajnym charakterem na pewno więcej), miejsca (hotel, mieszkanie, lokacji (czy daleko ode mnie czy nie) i zakresu spotkania. Dokładnie nie mogę określić, na pewno wyżej niż "standard" za takie spotkania (100-150), być może nawet znacznie wyżej o ile wszystko będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TajemniczyDonPedro
Podbijam post, bo wciąż jest aktualny. Co do budżetu - może być to nawet kilkaset zł (np. 400-500 lub więcej), z pewnością się dogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×