Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

1,5 roczne dziecko a brzydki zapach z ust

Polecane posty

Gość gość

Moj 1,5 roczny syn ma brzydki, nieswiezy zapach z ust. Jak byl maly tez przez jakis czas mial, pozniej jakos samo to minelo. Teraz znow sie pojawilo. Najbardziej po przebudzeniu sie. Tak jak dorosli maja. Zauwazylam tez ze wiekszosci ma wtedy albo zatkany troche nos, albo wyzyna sie jakis zab, bo najczesciej w nocy wtedy placze. I nie wiem czy to moze byc od tego czy cos innego, a usg brzucha nie dalo sie zrobic bo za mocno plakal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij mu myc zeby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbadaj mu poziom cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc gronkowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny podpianam się pod temat bo mam podobny problem, 5,5 letni syn , zawsze rano bardzo brzydko pachnie mu z buzi. Myje zęby regularnie wieczorem i rano, nie ma próchnicy. Z młodszym synkiem nie ma tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy syn nie mial takiego problemu a mlodszy to od poczatku z przerwami. Bo tak jak pisalam sa momenty ze nic. Ale kubek z piciem nic nie czuc i szczoteczke tez jedynie jak dmuchnie, ziewnie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciom myje sie zeby od pierwszy dni. nawet dziasła! jak zaniedbalas to to bedzie nawracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od poczatku maluch mial myte zeby, najpierw pieluszka, potem szczoteczka a teraz juz z pasta. Ale to nic nie daje bo to czuc jak chuchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myj też język. Może niedokładnie myje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka miała też brzydki zapach z ust. Lekarz kazał myć dokładnie język, czego nie robiliśmy wcześniej. Nawet aftinem. Wszystko minęło jak ręką odjal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ma biały nalot na języku ? Jeśli tak to chory żołądek od alergicznych produktow. Polecam lekarza. U zdrowego i zadbanego dziecka nie ma prawa nic śmierdzieć. Skoro mówisz że ząbki myje to jak dla mnie zła dieta coś szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebadać cały układ pokarmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpinam.Cora ma to samo plus bialy nalot na jezyku i 3dni wymiotow pod rzad raz na ok 6 tyg.Czasem mowi ze boli ja brzuch.Ma 2ipol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×