Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga264918

Tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość Aga264918

Witam wszystkich, Przyjmuję już drugie opakowanie tabletek anty axia. Tabletki zażyłam w pierwszym dniu plamienia od razu po plamieniu w nocy dostałam miesiączkę. Tabletki biorę regularnie o 20:00. W 7-dniowej przerwie nie wystąpiła miesiączka i 8 dnia zaczęłam kolejne opakowanie. Mam nieregularne miesiączki bo jestem sportowcem, lecz przed tabletkami okres był w miarę regularny.Teraz jestem na 4 tabletce a okresu brak. Czy jest możliwość zajścia w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga264918
Do tego od paru dni mam nudności ale nie wymiotuje i do tego biegunka. Złe samopoczucie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elliot Oliver Robertson Rodger (ur. 24 lipca 1991 w Londynie, zm. 23 maja 2014 w Isla Vista koło Santa Barbara, Kalifornia) – amerykański masowy morderca angielsko-chińskiego pochodzenia. Syn Petera Rodgera, drugiego reżysera filmu Igrzyska śmierci (2012). Twórca dzieła pt. „My Twisted World: the Story of Elliot Rodger”, które opisywało jego życie od dziecka do planów na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się truć! Ja stosuje damską prezerwatywę i jestem bardzo zadowolona. Działa mechanicznie na plemniki i do tego zabezpiecza mnie przed chorobami wenerycznymi. Poczytaj sobie o niej i odstaw tabletki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro występują jakieś skutki uboczne to nie ma co czekać, tylko trzeba się natychmiast udać do swojego ginekologa żeby nam zmienił tabletki które aktualnie przyjmujemy. Owszem, do 3 miesięcy powinno się wszystko wyregulować, ale jeśli pojawiają się teraz jakieś problemy to nie ma co czekać. U mnie na szczęście wszystko jest w jak najlepszym porządku, a mam przepisane vines, które zawierają niską zawartość hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zdania, że najlepiej by było jakbyś poszła do lekarza i się z nim skonsultowała. A później podjęła decyzję o odstawieniu tabletek. Tak, pewnie z nim jest Ci wygodniej, ale hormony przyjmowane przez długi czas na pewno nie wpływają na Twoje zdrowie. Jest wiele skutecznych metod zapobiegania ciąży. Ja stosuje ContraGel Green z kapturkiem antykoncepcyjnym. I jestem bardzo zadowolona. Kiedyś również przyjmowałam tabletki, ale teraz nie zamieniłabym kapturka na nic innego. Poczytaj sobie o nim. Jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×