Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak powiedzieć przyjaciółce że mi się podoba?

Polecane posty

Gość gość

Mam problem ... Zakochałam się w przyjaciółce. Poznałyśmy się rok temu na obozie, często piszemy i się spotykamy ( mieszka w innym mieście). Ma ona 13 lat a ja 15. ( Jednak nie zachowuje się jak typowa 13-latka, jest czasami bardziej dojrzała niż ja ) W tym roku znowu spotkaliśmy się na obozie i wtedy to poczułam ... Po skończonym obozie spotkaliśmy się ze znajomymi i graliśmy w butelkę. Dostała "ona" wyzwanie żeby pocałować kogoś z osób które grają w butelkę ( było dwóch chłopców i ja) i wybrała mnie. To było wspaniałe uczucie. Ale musiałysmy się pożegnać i rozejść do domów. Od tego czasu cały czas o tym myślę, nie mogę o tym zapomnieć. Nie wiem co mam zrobić ... Powiedzieć jej czy nie? Próbowałam się jej zapytać czy nie ma nic przeciwko lesbijek i powiedziała że nie ma. Nigdy nie miała chłopaka. Boję się że jeśli jej to powiem to że nasze stosunki mogą się zepsuć. I nie wiem jak by wyszedł ten "związek na odległość"...( Jeśli czuła by to samo co ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie ze sie podoba. Albo od razu, czy lubi bardziej chlopcow czy dziewczyny, moze tak lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko weź książki na przyrodę lepiej spakuj... Patologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez nie zapytasz czy jest lesbijka. Jak powiesz lub przyznasz sie prawdopodobnie odrzuci te przyjazn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×