Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem zazdrosna o przeszłość faceta

Polecane posty

Gość gość

Witajcie . Mam duzy problem ze soba .. Jestem kobieta po przejsciach , bylam w kilku zwiazkach i kazdy nowy byl gorszy od poprzedniego. Bylam bita , zdradzana, oszukiwana, ponizana.. Gdy urodzilam synka postanowilam zmienic wszystko . I wyjechalam z mojego malego miasteczka by zaczac wszystko od nowa. W krotkim czasie poznalam chlopaka.. Przez interenet , ale po kilku miesiacach pisania spotkalismy sie. Wszystko szlo w dobrym kierunku , okazal sie byc zupelnie inny od tych moich poprzednich . Zakochalam sie. Jestesmy razem juz 8 miesiecy , niestety ja nie potarfie mu w 100% zaufac. Jak sie okazalo on 2 razy mnie oklamal. Fakt , ze w glupich sprawach , ale mnie to bardzo boli do dzisiaj , i gdyby nie to , ze go skontrolowalam i wiercilam dziure w brzuchu do dzis w ogole bym o tym nie wiedziala bo wypieral sie jak tylko mogl. Ale ja czulam, ze cos jest nie tak. Po tym drugim razie obiecal, ze nigdy wiecej . Ze bedzie mowil mi wszytsko . I jest w sumie spokoj, ale ja i tak jestem podejrzliwa, sprawdzam go i chyba jego juz to zaczyna meczyc. Druga sprawa to , ze przede mna mial wiele partnerek, ale tylko do lozka.. Ja boje sie , ze bedzie mnie zdradzal. Ze nie wytrzyma przy jednej kobiecie , bo przeciez wczesniej co rusz mial inna.. Gdy z nim o tym rozmawiam i mowie o moich obawach on sie obraza.. Pozniej zapewnia , ze nigdy tak nie bedzie. ALe mi jest ciezko zaufac , uwierzyc jemu i uwierzyc w siebie bo mam straszne kompleksy.. Mamy zamieszkac razem a mimo to ja jestem przekonana ze za pare lat i tak wyjdzie ze mnie zdradzil i ja sie z tego juz nie pozbieram.. Prosze doradzcie co mam zrobic .. Jak mam sobie z tym poradzic ? Jak wyrzucic te chore mysli z glowy ? Czasem mysle , ze lepiej by bylo jakbym byla sama bo wykanczam siebie i jego ... :(((( Nie moge spac w nocy gdy go nie ma bo mysle ze akurat jest z inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są normalne myśli. Idź do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zupenie normalne.. za duzo razy zostalas skrzywdzona i teraz sie boisz.. Nie umiesz już tak w stu procentach zaufać. Wiem o czym mówisz bo jestem w podobnej sytuacji :( czy twój partner wie o Twojej przeszłości? Mówicie jak najwięcej rozmawiać o tym co czujesz żeby zbudować to zaufanie.. W przeciwnym razie Twój strach i obawy że coś jest nie tak zniszczą wasz związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mój facet wie doskonale o mojej przeszłości, jeżeli chodzi o bicie to akurat z tym mam pewność że nigdy mnie nie skrzywdzi. Ale z tymi małymi klamstewkami.. Nie daje sobie rady, boję się że mu się znudze albo że jak inni będzie po prostu mnie zdradzał i wyjdzie to po paru latach dopiero albo jak będę miała powody by tak myśleć on i tak będzie sie wypieral. Nie umiem go nie sprawdzać, szukam sama nie wiem czego w jego rzeczach czy telefonie jak wraca z pracy lub jak śpi.. Tak jak wspomniałam, gdy już mnie coś męczy lub jego mieliśmy sobie mówić.. I gdy ja zaczynam, nieraz spokojnie a nie z wyrzutami mówię mu co mnie boli, że coś znowu sobie przypomniałam czy czegoś się boję on po chwili się obraża, że znów szukam a już nie miałam tego robić. Ze ciągle coś sobie wkrecam i czy tak będzie ciągle.. Później gdy już się pogodzimu jest normalnie w miarę to mówi że i tak kocha mnie jaka jestem i że będzie czekał aż mu zaufam że będzie się starał.. I że rozumie mnie. Ja oczywiście uwierzę na chwilę, za dwa dni znowu coś mi się przypomni. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj niw to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.41 NIGDY nie bądź pewna faceta, ze nie zrobi tego czy tamtego... Na poczatku zawsze jest cudownie, dopiero później wychodzi szydło z worka a oni potrafią świetnie się kamuflowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×