Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Eliś

Zabiegi medycyny estetycznej

Polecane posty

Gość Eliś

Hej kochani i kochane, chciałabym zapytać Was, jakie zabiegi medycyny estetycznej macie za sobą i jakie miejsca polecacie? Przy okazji, jeśli ktoś z Was przechodził przez wolumetrię w klinice Novoderm z Łodzi, to będę wdzięczna za opisanie całego zabiegu, a także podejścia personelu. Bardzo mi zależy na tym, bo rozważam wybranie się do nich na takie konturowanie twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniaka
Hej. Niestety ja w tej klinice nie miałam żadnych zabiegów ale słyszałam już o tej klinice dużo pozytywnych opinii. Zabiegi tam są wykonywane na wysokim poziomie, i efekty są zadowalające. Myślę że możesz sie umówić na pierwszą wizytę i sama się przekonasz jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KotkaMłotka
A właśnie , czy robią tam powiększenie ust kwasem hialuronowym? Bardzo chciałabym się jemu poddać, bo mimo wszystko mam problematyczne usta.. dziwne i nijakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEDYCYNA ESTETYCZNA
klinikę novoderm to ja znam bardzo dobrze od dawna. często korzystam i mogę polecić za kompleksowość, jak i milą obsługę. efekty są widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnkaxzsc
Nie znam tego miejsca. Raczej nie korzystam z zabiegów medycyny estetycznej. Może to i działa, ale jest strasznie kosztowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Sobie justyna
Jak dobrze pamietam to bylam tam kiedys na powiekszaniu ust kwasem hialuronowym. To chyba najlepsza klinika w lodzi. A takie przynajmniej kraza opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirytowanaania
To nie dla mnie. Nie rozumiem, dlaczego kobiety sobie to robią. Owszem, może nie wszystkie jesteśmy piękne, ale ważniejsze jest życie, doświadczanie świata a nie jakieś upiększające zabiegi. Ja tam bym się temu nie poddała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewkowa
Jest taki czas że każda kobieta chce iść na zabieg z medycyny estetycznej, by wyglądać ładniej. Fakt czasu nie cofniemy, ale możemy pomóc. Jeśli czujesz taką potrzebę by iść na zabieg, to zapisz się na wizytę konsultacyjną i dowiesz się wszystkiego na miejscu. Jesli chodzi o tą klinikę, osobiście tam nie byłam, ale czytałam wiele wypowiedzi pozytywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weżniepytaj
Ja podtrzymuję wypowiedź koleżanki wyżej. Też nie byłam, ale szefowa często jeździ na różne zabiegi, czy to botoks, czy zabieg osoczem i zawsze przyjeżdża zadowolona, pełna energii . Na Twoim miejscu raczej bym się zdecydowała, jeśli masz co poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana żona
To klinika, którą doskonale znamy ;) . Mąż tam powiększał sobie męskość tłuszczem. No , przez jakiś czas nie uprawialiśmy seksu, ale teraz jest już ok. Czuję różnicę, jestem wdzięczna lekarzom za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa

Może zajrzyj sobie na www.sthetica.pl. Mają siedzibę na Wydawniczej w Łodzi i wykonują rożne zabiegi więc na pewno dopasujesz ofertę do swojej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Mój mąż przechodził zabieg leczenia łysienia w gabinecie Moja Estetyka z Rzeszowa. Długo się nad tym zastanawialiśmy, ale w końcu postanowiliśmy spróbować i to był dobry wybór. Zabieg przebiegł bezproblemowo i nareszcie pozbyliśmy się tego problemu. Bardzo miła atmosfera panująca w gabinecie oraz super podejście do pacjenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak szukasz profesjonalizmu, doświadczenia i kultury w gabinecie to ja ci mogę polecić Alluresthétique Clinique https://a-estetyka.pl/ w Konstantynowie Łódzkim. Zaraz pod Łodzią więc nie masz daleko 🙂 a uwierz mi warto, według mnie można ich zaliczyć do jednego z najlepszych klinik w okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariona

Tego miejsca nie znam , ale jak ja szukałam gabinetu to popytałam moje znajome i polecili  mi doktor Izabelę Lenartowicz z www.lenartowiczclinic. i jestem już po kilku zabiegach bardzo zadowolona. A ty możesz poszukać sprawdzonego  lekarza  na www.certyfikowani.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świruska

Robiłam wolumetrię w Estell, tam na bielańskiej. Trochę mnie przygotowywano do zabiegu, ale plan był bardzo szczegółówy i w ogóle podobała mi się wizja pani dr, rezultaty są kozak, mam ładnie naciągniętą jakby skórę na buzię XDDDDD takie to jest uczucie. odmłodniałam o dobre dziesięć lat, czuję się jakbym była w klasie maturalnej. polecam (; 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozetta2958

A co myślicie o bezpieczeństwie zabiegów medycyny estetycznej? Świetną metodą jego zwiększenia jest korzystanie przez personel z custom packów od Restylane, czyli zestawów jednorazowych akcesoriów higienicznych. Custom Packi powinny stać się standardem jeśli idzie o medycynę estetyczną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulcia

No z tym bezpieczeństwem i higieną w gabinetach faktycznie bywa różnie, dlatego lepiej uważać. Rzeczywiście Custom Packi od Restylane są świetnym rozwiązaniem. Klient podczas zabiegu przynajmniej ma pewność, że wszystko jest czyste i sterylne. Krok w dobrą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Addaamkowa

Ja w końcu zdecydowałam się na wypełnienie ust kwasem Restylane. Nie spodziawałam się nawet tak fajnego efektu. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam www.lenartowiczclinic.pl Ja robiłam mezoterapię i botox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×