Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie szukać pracy, poradźcie proszę

Polecane posty

Gość gość

Za kilka miesięcy będę szukać pracy. I nie wiem, gdzie uderzać. Mam 34 lata, z czego przepracowane 4 lata na produkcji plus 5 lat wychowawczego, mam czworo dzieci. Do pracy poszłam bezpośrednio po zdaniu matury, a podczas wychowawczego skończyłam studia, najpierw licencjat, potem magisterskie z wyśmiewanej tutaj administracji. Gdzie szukałybyście pracy na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś po studiach z administracji i nie wiesz gdzie się szuka pracy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nikt ci nie doradzi. Ciesz się że nie zostałaś zwyzywana od kur domowych i krów rozpłodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkursy w budżetówkach- ja bym tak zrobiła.Bo mimo, że zarabiałabym tam 2 tys to jest to praca stabilna, pewna, nie ma problemu z l4,, są różne dodatki.Po prostu stawiam na taką stabilizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem po administracji i pracuje w sądzie tam może udaj się najpierw na staż no teraz jest taka akcja dla kobiet po 30 długotrwale bezrobotnych. W niektórych sądach jedyne wymaganie to studia pi administracji albo prawie w innych 3 letnie doświadczenie w pracy biurowej. Ja zaczęłabym od stażu z UP a później kto wie czy nie zatrudnia dalej. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby cię zatrudnili chyba trzeba wygrać konkurs?Ja też byłam na stażu z up ale w urzędzie skarbowym, potem na umowie zleceniu ale musiałam wygrać przetarg żeby w ogóle dostać się na tą umowę zlecenie.Potem konkursy gdzie było 50 chętnych na jedno miejsce.Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na portalach w necie (pracuj, indeed, infopraca itd.), chyba że zależy Ci na pracy w budżetówce, wtedy raczej konkursy na stanowiska, staże itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracy szuka sie w ten sposób że stajesz przy trasie, najlepiej bardzo r/u//c/hliwej i machasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz angielski? Wtedy z praca latwo.. Mnostwo biurowej na wymienionych portalach.. Spedycja moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bylam w sadzie na stazu,potem miesiac umowa zlecenie i goodbay! Nie przedluzyli mi umowy,choc sa kolosalne braki w kadrach,bo oficjalnie nie ma pieniedzy,zas nieoficjalnie do sadu na scianie wschodniej biora tylko swoich-zony,mezow,corki,synow,kuzynostwo,itp. pol sadu we wschodnim miescie powiatowym to jedna wielka rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×