Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

potrzebuję oceny sytuacji

Polecane posty

Gość gość

kilka lat temu poznałam faceta , zakochałam się natychmiast, on był zdystansowany po paru miesiącach stwierdził że chyb mnie kocha ale nie chce związku niedługo potem zniknął. próbowałam wtedy cos zmienić nie dało się ,póżniej trafiliśmy na siebie dwukrotnie co mniej więcej rok po roku, ja otwarta on znów stwierdzał że nic z tego nie będzie potem cisza, dwa miesiące temu mnie odnalazł niby koleżeńsko ale eski, ciepły klimat, powiedziałam mu że jeśli interesuje go tylko seks to sorry ale nie, uznałam jednak że tym razem może faktycznie dojrzał do innej relacji. potem spotkaliśmy się przytulił pocałował a ja wpadłam w panikę, napisałam mu że zależy mi na nim ale boję się odrzucenia, i co zrobił ? zniknął oceńcie jego zachowanie. dodam że naprawdę jest ciężki charakter. wiek dojrzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawi sie toba jak mu sie nudzi, nic wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. JAkaś ty jest niepoważna kobieta. On nic do ciebie nie czuje w kategorii miłości. Zatem każda sekunda spędzona z tym dałnem to dla ciebie grzech, bo zabierasz tą sekundę kolesiowi, który pochodzi od Jezusa Chrystusa i ma być Ci przekazany mocą wiary w zbawiciela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to cham jakiś, jak coś to ja pisz - jestem wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcial pobzykac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty serio jesteś taka desperatka? Facet od początku nie chciał z Toba zwiazku, nie zależało mu nigdy, czasem tylko sobie przypomni o Tobie jak mu się nudzi i łaskawie napisze żeby paść swoje ego i mieć rezerwową do seksu (mysli sobie- a nuż się uda i się zgodzisz) a Ty ,,merdasz ogonkiem" za każdym razem jak się odezwie i dajesz do zrozumienia jak Ci zależy, ze ciągle na niego czekasz. Jesteś jego zabawka a on w duchu śmieje się z Ciebie jak dajesz się zwodzic. Masz 15 lat żeś taka naiwna? Miej honor i olej go raz na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak go zmusić żeby ze mną był nawet jeżeli mną gardzi i się brzydzi? Jak to zrobić, rozegrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×