Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

surfecke

Remont łazienki

Polecane posty

Własnie planuje remont łazienki. Dodam,że łazieneczka jest w bloku i jest naprawdę niewielka tak wiec ciemne płytki odpadają ( są ciemne płytki po poprzednich właścicielach i już nie mogę sie na nie patrzeć ). Zastanawiałam się nad plytkami mozaikowymi. Co o nich sądzicie dziewczyny? I jakie fugi do nich dać? Delikatnie szare czy białe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nxxxx
Ja mam obecnie łazienkę w beżach. Jest to kolekcja płytek mozaikowych od Rawdecor Płytki może nie były takie tanie ale łazienka prezentuje sie bardzo ładnie i luksusowo bo płytki wyglądaja oryginalnie i nieszablonowo. Możesz sobie zerknąć na ich katalog https://www.rawdecor.pl - mają tam bardzo duży wybor plytek. Dobrze byłoby jakbyś okresliła jaki masz budżet na płytki. Łatwiej byłoby Ci cos konkretnie doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid Malek
Ja ze swojej strony mogę zaproponować Ci również abyś również zadbał o wykorzystanie odpowiedniej hydroizolacji która pozwoli Ci na stworzenie idealnej łazienki bez problemów z wilgocią przez długie lata. W naszym przypadku ostateczny wybór padł na WB Duo Flex i polecam zajrzeć również na ich stronę internetową gdzie każdy materiał w zależności od przeznaczenia został dokładnie opisany wraz z procesem jego przygotowania do nałożenia. U nas spełnia swoje zadanie wręcz nienagannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Białe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Podczas remontu chciałam białe i teraz tylko się  z nimi męczę bo bardzo się brudzą... Ale za to bardzo jestem zadowolona z biobidetu na który mnie koleżanaka namówiła. Montuje się go na kibelku i można się podmywać bez problemu, przydaje się podczas okresu 🙂 A co do płytek to bierz takie aby były łatwe w sprzątaniu i nie brudziły się za szybko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nghngh

Moim zdaniem warto pomyśleć o systemie Aqua Blade, dzięki temu oszczędza się wodę i jest ogólnie ciszej podczas spłukiwania. Jak kupowałam wyposażenie do łązienki w Ideal Standard znalazłam info o tym systemie i sprawdza się super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekkas

Robiąc remont łazienki wlasnie miałam problem z kupnem płytek. I tak naprawdę znalazłam fajne płytki i niedrogie w Cermagu. Salon ma pokaźny asortyment także spokojnie można znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×