Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośka ze śląska

nakryci na zdradzie

Polecane posty

Gość gośka ze śląska

Zostaliscie przyłapani lub was przyłapano? W jakich okolicznościach i co było pożniej? Czy była kara od partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie chłopak nakrył jak na grillu, na ławeczce w ogrodzie robiłam loda jego bratu. Tylko się śmiał i powiedział bratu a teraz szwagrowi - lód to lód, ale jej nie ****aj,******** tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak moj chlopak wyjechal po urlopie do pracy za granice zaprosilam sobie bardzo fajnego chlopaka do siebie,bo mialam byc sama i tak bylo tylko ze troche to dluzej trwalo od planu.Bylam rozebrana z nogami w gorze a chlopak mnie posuwal ostro , w tym momencie urzalam jak dzwi sie otwieraja i ujrzalam twarz mamy, ale jak to doswiadczona kobieta, zaraz zamknela a chlopak nawet sie nie zorietowal tylko walil mnie ile mogl, przerznal mnie duzo lepiej i mocniej od chlopaka,nie myslalam ze z niego taki ostry samiec.Po tym spotkaniu spotkalam mame w kuchni przeprosila mnie ze nie pukala, ale mowila ze nic nie wiedziala ze ja kogos mam, zapytala czy jestem w pelni zadowolona. Powiedzialam ze super jestem przreznieta i ze chciala bym to powtorzyc tylko bez przeszkod. Tylko uslyszalam "postaram sie zapewnic Ci spokoj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tylko faceci wiedzieli jak wielu wychowuje nie swoje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodzilem się z żoną, wiadomo, „bo to zła kobieta była” ;-) i pewnej nocy, po kilku dniach nieobecności wróciłem do domu. Otwieram drzwi mieszkania, patrzę, a tu obce buty, kurtka i garnitur jakiegoś typa. A w sypialni jakieś ruchy, szepty i cisza. No więc wyrzuciłem to wszystko za okno z czwartego piętra, zimą na śnieg. I wezwałem Policję. Te ciuchy spadły na garaże, a dostępu bez drabiny na dach nie było, bo w nocy o drabinę ciężko. No cóż, facet wracał do domu taksówką w skarpetkach, w gaciach i w koszuli. Teraz, po latach, uważam, że w sumie to nie była najgorsza kobieta, tylko cipkę miała puszczalską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wezwałeś Policję? Aż taka zła była ta żona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wezwałem Policję, żeby wyprowadzili faceta z mojego i jej mieszkania i żeby mieć dowód w sprawie rozwodowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam nie chciał wyjść? ;) Co z ubraniami z dachu garażu? ;) Dowód zdrady ok :) Jesteś szczęśliwy po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1/ nie chciał wyjsć, bo mówił, że nie ma w czym i mam mu przynieść jego ciuchy :-( 2/ ubrania „zniknęły” z dachu po kilku dniach, 3/ ;-) 4/ jestem mega szczęśliwy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłeś dać Mu Swoje ubrania ;) Ludziom wszystko jest potrzebne, nawet cudze ciuchy ;) Super, że Ci się wszystko ułożyło :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nakryła szefowa gdy zabawiałem sie w pracy z jej asystentką Oboje wylecieliśmy z pracy Dodatkowo wszyscy w miasteczku dowiedzieli się o tym co było powodem mojego i jej rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szefowa była zazdrosna? Gdyby była profesjonalistką, a nie głupią plotkarą, to jako powód zwolnienia byłoby tylko i wyłącznie „poważne naruszenie dyscypliny pracy”. Wredna sucz, to być musiała. A jak Wam się ułożyło? Macie własną firmę? Konkurencyjną wobec byłej Szefowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteśmy razem ona wyjechała z miasteczka oboje jesteśmy singlami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie żona przyłapała jak posuwałem kochankę naszą wspólną znajomą od tego czasu bzykamy się w czwórkę ja żona znajoma i jej mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takijedensobie
Ja nakryłem swoją na rozmowie z koleżanką , o tym co ona przeżyła , już od razu było wiadomo że mnie zdradziła, powiedziała mi o tym przyznała się od razu, zaczęła płakać że głupia była że zrobiła z siebie k***e itd, pare dni musiałem to przemyśleć, co dalej zrobić czy 7 lat bycia razem puścić w niepamięć czy wrócić, postanowiliśmy zacząć od nowa, i jesteśmy do dziś, w pamięci dalej to zostanie mojej już zapewne, ale relacje między nami się polepszyły, zobaczymy co będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsza siostra nakryła mnie jak zabawiam się z jej mężem.Oni raz w tygodniu lub rzadziej a szwagier ma temperament( jak ja) i potrzebuje seksu a że mieszkamy w jednym domu( co prawda dużym), to nie było trudno nam się dogadać i tak dziwne, że pół roku ci nie zauważyła. Wyglądało to jednoznacznie, ja na łóżku z wypiętą pupą a szwagier w akcji od tyłu( tak lubię, bo ma czym kobiecie dogodzić). No co,były krzyki,fruwały flakon,książki i donice,matka wyzywała nas wszystkich po kolei,grożenie wyrzuceniem z domu,rozwodem,kościołem i księdzem. Szwagier wyprowadził się do motelu, my piekliliśmy się przez miesiąc a od trzech miesięcy sytuacja się unormowała. Szwagier dostał swój oddzielny pokoik,jesteśmy rodziną. W sprawach seksu szwagier nadąża z siostrą i że mną,częściej ze mną,haha,mamy umowę.Jak ja zajdę w ciążę,to oni się rozwodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A smoki też w tej bajce były? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nakryłam meża gdy umawiał sie telefonicznie z kochanką to mi wystarczyło a on sam przyznał sie pożniej do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię rozmawiać z mężem przez telefon, w czasie, gdy kochanek trzyma we mnie swego drąga :-) Oczywiście nie ma wtedy ostrej jazdy, nie sapię i nie dyszę do telefonu, ale sam fakt, że kochanek jest we mnie podczas rozmowy z mężem, szalenie nas podnieca. Mnie i kochanka oczywiście :-) Mąż niestety zdradził mnie pierwszy i ciągle zdradza. Jestem z nim tylko dla pieniędzy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 14.55. Zacznij żyć normalnym życiem, skończ z bajkami o smokach, no chyba że w gimnazjum to lektura obowiązkowa. W realnym życiu zdarzają się sytuacje o których nie śniło się najstarszym góralom. W mojej dalszej rodzinie dwaj rodzeni bracia,jeden starszy od drugiego o 2 lata, chajtnęli się z siostrami bliźniaczkami,po roku obydwie pary nie mieli dzieci.Rozwiedli się i ożenili powtórnie, tylko wymienili się tymi siostrami.Efekt: po roku dwie pary doczekały się synów. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też nakryli było to na slubie siostry zdradzałam meża z kelnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze wy wiecznie nie zyjecie Jak stonka.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azosia
Mnie mąż nakrył w naszym mieszkaniu miał w pracy problemy zdrowotne i przyszedł cztery godziny wcześniej Gdy wszedł do mieszkania ja byłam z mojm znajomym w łazience słyszałam że przyszedł otwierają sie drzwi do łazienki ja ubrałam tylko majtki powiedział że sie rozwodzi moj kolega wyszedł z mieszkania obyło sie bez scen Prawda jednak była taka że do niczego tak naprawde nie doszło mieliśmy wziąść razem prysznic i udać sie do pokoju gdy mąż nas nakrył tak naprawde zdejmowałam dopiero majtki ktore jako jedyne udało mi sie ubrać Kolejną sprawą było to że mąż był wtedy z kolegą ktiry go przywiozł bo sam nie mogł prowadzić ja go dobrze znam chodziłam z nim razem do szkoły sredniej Przykre było że w tym całym zamieszaniu przez cały czas paradowałam w samych majtkach a jeszcze jak na złośc przyszedł monter kablowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra mnie nakryla jak ja jej chlopakowi loda zaczelam robic.Siostra kazala chlopakowi przyjsc do nas, ale ona nieplanowo pojechala z rodzicami do brata taty.Siostra miala wtenczas 20 lat ja 17lat. Gdy chlopak przyszedl i czekal na nia tak jakos z rozmowy miedzy nami wyszlo ze podeszlam do niego i penisa wyciaglam sobie sama z spodni troche opor stawial ale zwyciezylam Gdy juz w buzi mialam to dzwi sie otworzyly i w dzwiach siostra. Tylko krzykla --co ty robisz a po drugie to zle to robisz,dalej powiedziala zebym jej dala to mi pokaze jak to sie robi,w koncu obydwie mu ta laske zrobilysmy ale sperme to siostra skasowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój szef wybrał się ze mną do hotelu w sąsiedniej miejscowości wiadomo w jakim celu :-) po wszystkim kiedy wychodziliśmy zobaczył nas mój sąsiad który przyjechał z rodziną na kolację do restauracji obok, oczywiście wszystko się wydało, ja straciłam pracę i ówczesnego chłopaka a szefa małżeństwo przetrwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nakryła teściowa jak byłem ze znajomą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie np nakryła przyjaciółka z jej sąsiadką na współżyciu w jej łóżku. Kiedy czekałem u przyjaciółki w mieszkaniu na kuriera. Ona akurat miała bardzo ważny wyjazd do Gdańska. Jej sąsiadka przyszła na kawę o 17tej i tak jakoś się złożyło że wylądowaliśmy w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×