Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macie w domu oczyszczacze powietrza?

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się nad zakupem oczyszczacza bo powietrze u nas jest fatalnej jakości i dobrze by było chociaż w domu oddychać czystym... Możecie coś polecić jeśli macie? Ja już byłam prawie zdecydowana na zakup takiego od Philipsa lub sharp ale znalazłam również takie mniej znanych firm, z tymi samymi parametrami albo nawet lepszymi i nie wiem teraz czy zaryzykować i kupić coś nieznanego mi producenta, czy trzymac się znanej MARKI? proszę doradzcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze tez jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę nad zakupem. W zimie ciężko się żyje przy smogu. Sił brak. Myślałam nad takim z nawilżaczem powietrza ale też nie wiem jakiej marki wybrać. Dobrze by było by filtrował pył pm 2.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej wziac ten z lepszymi parametrami. Sprawdz tylko: jak dlugo wazna jest gwarancja i jakie sa opinie takze na zagranicznych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w zeszłym roku zakupiłam oczyszczacz Sharp, podstawowy model za około 700 zł.z jonizacją. Fizycznie odebrałam go dopiero w marcu, bo były niedostępne , więc użytkowałam go niedługo. Najczęściej ustawiałam szybki, intensywny tryb , chyba godzinny i oczyszczałam powietrze w pokoju syna i w naszej sypialni przed snem, a w dzień włączałam okresowo w dużym pokoju. Po tym godzinnym oczyszczaniu powietrze było swieższe i zwiększała się wilgotność. Ewidentnie wychładzało się w pokojach, ale w taki przyjemny sposób, przy czym mieszkam w docieplonym bloku i w zasadzie w zimę nie odkręcam kaloryferów. W ciągu dnia, gdy pracował w dużym pokoju, zauważyłam, że mniej kurzu osiada na meblach. Ale zbyt krótko go używałam , żeby jakoś miarodajnie go ocenić. Generalnie jestem zadowolona i będę go używać w tym sezonie, chociaż raczej też na zasadzie oczyszczania powietrza przed snem i w pokoju syna, gdy będzie w szkole, bo mam raczkującą córkę i boję się, że będzie nim żywo zainteresowana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbaraweq
Ja jakoś nie bardzo jestem przekonana do tych oczyszczaczy i do tego czy oby na pewno realnie to wpływa pozytywnie na nasze zdrowie;/ http://www.e-rafael.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka, jestem zdecydowana na odświeżacz bo u nas w mieście jakość powietrza jest fatalna, w zasadzie to zimą nie ma co wychodzić z domu. Dzisiaj na przykład pomiary wykazały ponad 400 procent normy dla pm 2,5 a mamy dopiero październik... Nie ma czym oddychać... Chciałabym chociaż w domu zapewnić dzieciom zwierze powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam, nie potrzebuję, mam super powietrze - północ Szwecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwp_biz_pl
Oczywiście, że warto mieć dobrej jakości oczyszczacz powietrza szczególnie jeżeli mieszkamy w dużych miastach, ponieważ niestety ale ilość smogu stale rośnie, a przez to czujemy się coraz gorzej. Dlatego warto o tym pomyśleć i jeżeli będziecie na etapie poszukiwań odpowiedniego rozwiązania to zapraszamy do naszego sklepu https://www.mwp.biz.pl/ gdzie będą mogli Państwo również liczyć na duże wsparcie naszej obsługi w razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndrieuuS
W rzeczy samej - oczyszczacz jest jak najbardziej potrzebny. Sama jakość powietrza w Polsce powinna być dla wszystkich wystarczającym powodem, dla którego warto zainwestować w takie urządzenie. Jeżeli ktoś jest alergikiem to dziwię się, że jeszcze takiego rozwiązania nie spróbował. ;) https://loveair.pl/inspiracje/czy-oczyszczacz-powietrza-jest-potrzebny Krótki, merytoryczny wpis, może kogoś dodatkowo przekona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa33
Na https://oxyshop.pl/blog/poradnik/jak-dziala-oczyszczacz-powietrza też jest fajnie opisane działanie oczyszczcza. Temat tych urządzeń stał się popularny głównie przez problem smogu, ale taki oczyszczacz również pomaga w walce z alergią głównie na pyłki czy roztocza. Których wyeliminowanie z codziennego życia wcale nie jest łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madonna

jasne, że nie TRZEBA trzymać się MARKI, ale uważam ze jednak sprzet z dobrą renomą posłuzy dłuzej i bedziesz z niego bardziej zadowolona. Ja w styczniu również stałam przed tym wyborem i w końcu zdecydowałam się na Sharp UA-PM50E-B. Bardzo spodobalo mi się to, ze poza tym, iz jest to oczywiscie oczyszczacz to ma jeszcze funkcje nawilzania powietrza i wychwytywania kurzu, alergenow itp. Ale jak dla mnie najlepszy bajer to funkcja wylapywania komarow. Mieszkam zaraz obok malej rzeczki i niemal przez caly rok "(nie liczac zimy), mam z nimi okropne przeprawy.. Teraz przynajmniej jestem gotowa na wiosnę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguana

Ja przez długi czas uważałam, że oczyszczacz powietrza to niepotrzebny sprzęt, który tylko zagraca miejsce. Dopiero, gdy mogłam zobaczyć (a raczej poczuć) jak działa, zrobiłam wielkie oczy i stwierdziłam, że muszę mieć go w swoim domu. Zakupiłam akurat sharpa bo cenie markę samą w sobie i jestem baaardzo zadowolona z tego modelu: https://matrixmedia.pl/oczyszczacz-sharp-ua-hd50e-l-szary.html?fbclid=IwAR16PcJcFEJzdAir9h-XBdYZsOfQtPoioVLiVOf_WK4oSp8a6Ygm6i2rmTc . Żałuje tylko, że tak późno się wzięłam za zakup bo może jakoś łagodniej byśmy przebrnęli przez te zimę, gdy powietrze na naszym osiedlu woła o pomste do nieba. Nie wiem czym ci ludzie palą w piecach, tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam rekuperacje w domu, jestem zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×