Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Honorato a od czego zależy czy intercyzę

Polecane posty

Gość gość

między nami byś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli różnilibysmy się za bardzo majątkowo to związek nie wypaliłby,ja jak już chciałbym to z powodu pewnej różnicy światów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H0N0RATA
Spadaj z tymi głupimi wpisami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, Jarek? Daruj sobie te głupie wpisy :/ Radziłeś mi pogodzić się z mężem, z którym mi się od jakiegoś czasu już nie układa a teraz chcesz ze mną prowadzić jakieś głupie towarzyskie dyskusje? Po co mi to? Mam ważniejsze sprawy na głowie niż tracenie czasu na towarzyskie rozmówki z Tobą. One nic nowego do mojego życia nie wnoszą. Chcesz być ze mną, rozważasz taką opcję, to daj mi do zrozumienia i będziemy rozmawiać o wspólnej przyszłości. Ja to zrozumiałam tak, że nie chcesz utrzymywać znajomości, bo nie nadajesz się na partnera, bądź boisz się, że nie będziesz potrafił być wierny i dobry dla mnie. Jeśli nadal stoisz na takim stanowisku, to nie mamy o czym ze sobą rozmawiać. Zresztą pewnie zauważyłeś, że mało ostatnio Ci odpisuje. To dlatego, że nie chcę marnotrawić tu swojego czasu. Produkowanie się tutaj bez wyraźnie określonego celu, nie ma dla mnie sensu. Klawiatury i nerwów szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×