Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sąsiad znęca się nad dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

Codziennie słyszę jak krzyczy na to dziecko. Chłopiec na oko ma 4-5 lat Krzyki są non stop. Przeraża mnie to co on do niego mówi i w jaki sposób. „nie będzie zżarł jak świnia, nic już nie dostaniesz”, „porzucimy Cie z mama”,”Pojdziesz do szpitala”,”zostaniesz sam” Ja nie słyszę nawet jakiś krzyków tego chłopca raczej na spokojnego wyglada. Ten facet nawet się z tym nie kryje. Jawnie znęca się nad dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź człowiekiem i zgłoś to. Na policji lub w ośrodku pomocy społecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, uważasz, że skrobiąc tu o tym jakoś temu dziecku pomagasz?! Interweniuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
nie znasz numeru na policje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbee
Ja bym zapukał do drzwi i na początku próbował rozmawiać. Robiłbym tak do skutku. Może wywołałbym jego agresję, ale przecież jestem na to gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoń choćby z budki telefonicznej na policję i nie słuchaj cioci i wujka dobra rada o pukaniu do drzwi bo takie świry jak ten ojciec mogą odwalić wszystko. Raz tak zrobiłam ale z matką która darła się jak opętana i biła dzieci. Miałam później klej w zamku do drzwi, psie odchody na wycieraczce i przecięte opony w samochodzie i mogłam powiedzieć kogo podejrzewam, ale udowodnić jej nic nie dało rady. Wyprowadziłam się po 5 miesiącach terroru tej krowy. Od takich spraw jest policja a nie obywatel i to jeszcze podany na tacy, żeby było komu się "odwdzięczyć". Taki błąd robi się też tylko raz w życiu. Wszyscy sąsiedzi słyszeli co się dzieje i nikt nie reagował, mieli też w nosie jak u mnie 3-4 razy w tygodniu była policja bo ciągle robiła jakieś świństwa których oczywiście nikt i nigdy nie widział żeby też sobie u niej nie przegwizdać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×