Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pierwsze dziecko grzeczne, a drugie 'szogun'?

Polecane posty

Gość gość

Moje pierwsze dziecko (ma roczek) jest od urodzenia bezproblemowe, szybko zaczelo przesypiac noce, jest spokojne, umie sie soba chwile zajac, podczas wyjsc nie ma z nim problemow, mozna isc do restauracji, wszedzie. No jak na razie dziecko idealne. Mysle o drugim dziecku, ale w wielu przypadkach drugie dziecko jest przeciwienstwem pierwszego tzw. maly szogun (lub na odwrot pierwsze daje popaloc, a drugie grzeczne) czy tak bylo u was? Czy sa tez mamy dwoch spokojnych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie było odwrotnie, pierwsze szogun ;), drugie grzeczniejsze albo tez już ja sama bardziej umiałam się przy drugiej ogarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn byl taki spokojny ze az sie balam ze cos z nim nie tak... Doszukiwalam sie opoznienia itp. Corka to prawdziwy szogun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy syn był tak ciężki, że teraz jak sobie o tym myślę to miałaś niezła szkole przetrwania. Drugi syn z kolei tylko jadł i spał. Noce przesypial już od 3 doby życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pierwsze z trudnym charakterem, drugie spokojne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata różnicy. Pierwszy syn grzeczniutki jak aniołek, jakby dziecka noe bylo, córka powiedzieć że sztuk to serio mało. W dniu 3 urodzin córki im się zamienilo:D nie ma się co przyzwyczajać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2 szoguny. Syn 5 lat i corka 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×