Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Też macie takie obrzydliwe reklamy na kafe?

Polecane posty

Gość gość

Bo u mnie w każdym wątku są dwa obrzydliwe zdjęcia cudzego jęzora z adnotacją "Nieświeży oddech? To mogą być toksyny". A jak nie ten ozór to czyjś łeb z przerzedzonymi włosami i reklama środka na łysienie. Rzygać mi się chce, zwłaszcza jak widzę ten jęzor, bo mało co mnie tak brzydzi jak odór z cudzej paszczy, a tu taka fotka i podpis. Aha i nie wchodziłam na żadne strony poświęcone łysieniu lub nieświeżemu oddechowi, w ogóle mnie ten temat nie interesuje. Skąd to i co to? Też macie? Ja chyba na kafe przestanę wchodzić jak to nie wniknie. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że używam popularnego programu blokującego reklamy, którego nazwy nie mogę podać, bo ta zas.rana kafeteria uznaje to za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam. Może twój komp uznał że lysiejesz i wali ci z paszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ladne panie reklamujace ciuchy i buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja na innych stronach mam normalne reklamy, głównie kosmetyki. Tylko tutaj te jęzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo. Na innych stronach wyświetlają mi się reklamy spersonalizowane, np. oglądałam sukienki to potem strony z sukienkami, gry, strony z grami itd. A tutaj w kółko pokazuje mi się ten język, mimo, że nigdy nie szukałam nic związanego ani z toksynami, ani z nieświeżym oddechem itd. Ogólnie niby wszystkie strony mają teraz rzekomo takie super algorytmy, które dostosowują reklamę do zainteresowań użytkownika ;) tylko w takim razie skąd biorą się u mnie reklamy niemieckich szlagierów, paneli słonecznych no i .. tu na kafe ten język. A TEN program niestety nie działa na wszystkich stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne co piszesz bo mi nic nie wyskakuje o żadnych smrodach z ust. Musiałaś szukać czegoś związanego z oddechem albo zębami w sieci. Reklamę z włosami owszem mam, ale to być może dlatego że szukałam w wyszukiwarce fajnego szamponu do suchych włosów i już automatycznie przydzielają takie hasło do reklam związanych z włosami i tu już da się to wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę żadnego jęzora :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×