Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goHaa

wózek dla dzidziusia - jaki, za ile, i gdzie ???

Polecane posty

Gość gość
My niedawno stanęliśmy przed wyborem wózka dla naszego dziecka i powiem szczerze, że ciężko było się zdecydować. Ale wszyscy nasi znajomi polecili nam wózki marki Coletto ( www.coletto.pl ) i mieli rację, jest świetny i porządnie wykonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiliśmy Anex Sport 2w1 w cenie 1899zl. Cena idealna jak i idealny wózek. Aluminiowa rama z czterema kołami pompowanymi. Regulowana podwujna amortyzacja. Duza gondola i duza spacerowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wózek wielofunkcyjny marki Coletto, na stronie www.coletto.pl dostępne są opisy każdego dostępnego modelu. Ja ma Verona Classic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście używam Anex Soprta. Jestem bardzo zadowolona i moge napisac same superlatywy. Polecam go każdej modnej mamusi. Wózek ma.piękny design i nowoczesny wygląd. Jest nie drogi jak na taką jakośc wózka. I najlepiej kupić wózek w sklepie stacjinarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej w sklepie stacjonarnym. Wszystko sprzedawca wyjasni i pokaże co i jak. Ja kupiłam Anex Crossa. Sprzedawca wytłumaczył mi wszystko jak krowie na łące co i jak. Wózek sprawuje sie super. Lekko sie prowadzi. Łatwo składa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wózek musi troszkę kosztować. Ja za swój dałam 2200zł i myślę że to odpowiednia cena za dobry jakościowo wózek. Kupiła w sklepie. Na gwarancji . Anex Sport kolekcja 2017r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×