Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznałem dziewczynę na wyjeździe

Polecane posty

Gość gość

Witam, Moja historia wygląda tak, otóż wyjechałem na 2 tygodnie nad morze do ośrodka wypoczynkowego. Poznałem tam wspaniałą dziewczynę, udało nam się złapać kontakt już od pierwszego wejrzenia, czułem że jej się podobam po jej sposobie patrzenia na mnie i jej gestach. Niestety pewnego dnia wyjechała a ja nie zdążyłem zaprosić ją na kawę ani poprosić o numer telefonu :( Byłem nieśmiały więc odkładałem tą chwilę na jutro. Poprosiłem jej koleżankę która jeszcze jest w tym ośrodku o numer tel. do tej dziewczyny. Dostałem od niej odpowiedź na drugi dzień że nie nie otrzymała ona pozwolenia na danie mi numeru tel. Dodam że ta jej koleżanka niezbyt zbytnio za mną przepada. I tu pytanie, czy rzeczywiście mogła mi odmówić podania nr. tel pomimo iż mieliśmy tak świetne relacje czy też może ta jej koleżanka złośliwie może nie chcieć się z nią skontaktować i podać mi jej nr. tel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sam nie sprawdziłeś to nie masz pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zartujesz.. spodobales sie dziewczynie i nawet do niej nie zagadales pomimo jej przyzwolenia??? Sorki, ale ona ci tego nie zapomni I jak sam widzisz juz nie jest zainteresowana. Zmarnowales jej 2 tygodnie, a miala nadzieje na romans.. z tego juz nic nie bedzie, przechlapales. Wyciagnij wnioski na przyszlosc.. podchodzi sie od razu albo najpuzniej na drugi dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi właśnie bardzo się podobała dlatego bałem się zrobić kolejnego kroku, niestety te kilka dni wystarczyło żeby się zakochać :( Mimo iż nie widuję jej już od kilku dni to wciąż o niej myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli znasz jej nazwisko to poszukaj na Fb i napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zartujesz.. spodobales sie dziewczynie i nawet do niej nie zagadales pomimo jej przyzwolenia??? Sorki, ale ona ci tego nie zapomni I jak sam widzisz juz nie jest zainteresowana. Zmarnowales jej 2 tygodnie, a miala nadzieje na romans.. z tego juz nic nie bedzie, przechlapales. Wyciagnij wnioski na przyszlosc.. podchodzi sie od razu albo najpuzniej na drugi dzien usmiech.gif x Lala, a ty jesteś taka odważna i bierzesz numery telefonów od facetów, którzy ci się podobają, czy jesteś taka mądra tylko przed kompem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tylko imię, gdzie mieszka i chodzi na studia ale to za mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zartujesz.. spodobales sie dziewczynie i nawet do niej nie zagadales pomimo jej przyzwolenia??? Sorki, ale ona ci tego nie zapomni I jak sam widzisz juz nie jest zainteresowana. Zmarnowales jej 2 tygodnie, a miala nadzieje na romans.. z tego juz nic nie bedzie, przechlapales. Wyciagnij wnioski na przyszlosc.. podchodzi sie od razu albo najpuzniej na drugi dzien I co w związku z tym? Chłopak był nieśmiały, podjął się trudu zdobycia jej numeru telefonu poprzez jej koleżankę a ta dała mu kosza. Powinna raczej docenić że facet o nią zabiega i mu podać chociaż ten tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×