Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ma ktoś kanapę ze sklepu UNIA MEBLE?

Polecane posty

Gość gość

Witam! Widziałam ostatnio na ich stronce świetną kanapę.. zastanawiam się czy zaryzykować i zamówić. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia jeżeli chodzi o ten sklep? Nie ukrywam, że cena jest bardzo dobra i całkiem poważnie myślę nad zakupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiliśmy niedawno kanapę, ale skórzaną bardziej do biura, zależało nam żeby była dobra jakościowo i wyglądała całkiem pokaźnie.. kanapa jest dobrze wykonana, nie błyszczy się , dobrej jakości materiały co widać na pierwszy rzut oka.. Nie ma co się obawiać. Sklep na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka6

Ja mam wiele kanap i sof z Unia Meble i sprawdzają się lepiej niż z jakichkolwiek innych tego typu firm 😉  Mam tu na myśli jakosc- po kilku latach sofy wygladaja jak nowe takze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Mama kupowala tam zawsze meble to salonu i są serio fajne  😄  Ja u siebie mam ikeę ale chyba też się przerzucę na unia meble bo jakościowo wydaje mi się ze lepsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Pod kątem jakości  i wygody to z pewnością najlepsza opcja. Tapicerka pomimo stałego użytkowania jest nienaruszona, kanapa jest naprawdę komfortowa, duża i ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucek

Taak 🙂 U mnie służą już drugi rok. Super dystrybutor, solidny i porządny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remo

U nas goszczą kanapy od Unii Meble. Uwazam ich za jednego z lepszych dystrybutorów mebli tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Mam juz od lat. Sprawuje sie idealnie bez zniszczen ! Bardzo dobry dystrybutor mebli myślę że zasługuje na renomę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

 Tak u mnie w domu jest i kanapa i sofa od unia meble i sprawdzają się dobrze widać że solidne i posłużą na lata. Bardzo jestem zadowolona z nich i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×