Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy opłaca się mieć ladę chłodniczą w domu?

Polecane posty

Gość gość

Kocham gotować i chciałbym zainwestować w moją kuchnię zastanawiam się czy zakupić również ladę chłodniczą, przydałaby się, a słyszałam, że bolarus oferuję dobre, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamarus kruva twoja spamerska mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli uważasz, że potrzebujesz taki sprzęt to kupuj, ale tak jak właśnie napisałaś, jeśli inwestujesz to w dobry sprzęt, więc ten z firmy bolarus będzie jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dużą rodzinę i mogę Cię zapewnić, że jeśli masz podobną sytuację to warto zainwestować w taki sprzęt, jeśli miałabym Ci doradzić coś konkretnego top na pewno ofertę Bolarus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dużą rodzinę i mogę Cię zapewnić, że jeśli masz podobną sytuację to warto zainwestować w taki sprzęt, jeśli miałabym Ci doradzić coś konkretnego top na pewno ofertę Bolarus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka

Taki sprzęt jest bardzo solidny, myślę, że warto zainwestować, sama nie mam produktów bolarusa, ale znajoma posiada i chwaliła także podobno to sprawdzona marka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież to oczywiste, że Bolarus jest najlepszy jeśli mowa o sprzęcie chłodniczym. Użytkuję ju,ż od 6 lat i nie widać wgl śladów zniczenia. Jedynie drobne ślady użytkowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przy dużej rodzinie to fajna opcja. Jak mieszkałam na wsi z rodziną to zawsze w takiej ladzie było pełno mięsa i to się dobrze sprawdzało. Nie pamiętam czy mieliśmy Bolarusa, czy jakiegoś innego producenta, ale kupując teraz nową z pewnością zwróciłabym na niego uwagę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feeria

Mam w domu dwie, ale mam sporą rodzinę 🙂 Według mnie to dobra opcja i jedzenie się nie marnuje, a wiadomo że to najważniejsze. Tak jak wyżej mam ladę Bolarusa i mogę polecić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((

Oczywiscie, niech goscie wiedzą co sie u was jada ... wystawa jak w knajpie, no kto bogatemu zabroni  ... Ja mam tylko lodówkę ... jak żyć ... No 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Lada chłodnicza to bardzo pożyteczna rzecz. W domu nie mam, ale prowadzę mały osiedlowy sklepik i tam jest mi niezbędna. Ja wybierając zastanawiałam się nad kilkoma producentami, ale po porównaniu parametrów bolarus wybrał. Powiem tak, jeżeli ktoś potrzebuje to odpowiedź jest jasne, że warto i nie ma to znaczenia czy w domu, czy w jakiejś działalności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Oczywiście, że tak. Dla mnie to mega wygoda, ciasta smakuja o wiele inaczej. Grunt zebys zwrocila uwage na producenta, bo uwierz, ma to znaczenie. Ze swojej strony polecam Bolarusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka

O proszę Cię, będziesz sie smiala z tego pytania, po polrocznym uzytkowaniu z takiej lady. Mega sprawa, zachowanie swiezoscie nie bedzie ci juz straszne 😜 od siebie tez najbardziej polecam bolarusa, raczej najlepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Przy dużej rodzince sprawdza się idealnie. Teściowie mają dwie lady też z Bolarusa, ale tam w tym domu chyba z 20 osób mieszka 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×