Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z kochankiem

Polecane posty

Gość gość

Drogie Panie pozwalacie kochankom bez gumki?na kończenia w środku?jak się zabezpieczanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My właśnie zastanawiamy nad zabezpieczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radix
Ja szukam kochanki, mam 24 lata, 195 wzrostu, dobrze zbudowany, blondyn, więcej ciekawych rzeczy na mailu: radix69@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radix
Wymienię się ostrymi zdjęciami teraz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My już mamy kochanków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radix
Może któraś szuka nowego albo pierwszego? Na bank nie straci nic! Gwarantuję dyskrecje, czułość i namiętność w łóżku czy na stole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim czasie dajecie mężowi po kochanku żeby nie domyślił się albo nie widział co kochanek zostawił w środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 2000
Po seksie z kochankiem prysznic i jestem gotowa dla męża. Jak do tej pory nic nie poznał. Co prawda małżonek lubi mi robić minetę i wtedy zlizuje resztki spermy kochanka z mojej szparki, ale mu nawet smakuje po innym. Mówi, że mam jak z miodu. Boję się tylko żeby nie drążył tego tematu, bo sami wiecie jak mu wytłumaczę, że moja szparka ma raz taki smak, a innym razem inny. Z kochankiem jest super i dużo bym straciła robiąc z gumką, a tak mam pełną przyjemność ze spustem do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Basia 200 Kochanek stały czy raczej przypadkowa osoba?ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój wieloletni kochanek bez gumy i pozwalam mu się spuszczać do środka, mam spiralę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż bzyka mnie tylko w soboty więc problem żaden, ale miałabym opory żeby np po kochanku dymał mnie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona32
Bez gumki, niesamowite uczucie, kiedy najpierw on tam kończy a później mąż dokłada swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu miałabyś opory?a z kochankiem jak często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak maz po urlopie pojechal do Norwegi bo tam pracuje to zalorzylam sobie spirale bo mnie kolezanka namowila i miala racje ze to jest super, nie trzeba sie bac ze gumka peknie , mozna bez stresu skopic sie nad tym jak cie facet(maz albo kochanek) ruuucha i przezywam to duzo mocniej bo jestem tylko na tym skupiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę na tabletkach, zaczęłam brać po pierwszym razie z kochankiem.Od dwóch lat stały,skutków ubocznych brania tabletek nie mam.Zawsze kończy we mnie, nie będę przecież tego mu i sobie odmawiać. Kilku na jeden raz w międzyczasie też pozwoliłam na finisz we mnie. Komfort i o niebo lepsza zabawa niż w gumce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Early
:-) dzien dobry bardzo ciekawy temat panie poruszyly nie bede ukrywal ze ciekawie się posty czyta pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kochanka tez ma spirale, ma dopiero 23 lata, dlatego ginekolog niechetnie sie zgodzil. Moge potwierdzic ze mega satysfakcja, jak sie do tej pory uzywalo gumek. mozesz gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz. dodam ze zawsze tankuje do pelna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zawsze pozwala mi kończyć w środku, w ustach lub w ci/pce, anala nie próbowaliśmy. Zabezpieczeniem są tabletki. Z reguły podczas jednego spotkania spuszczam się dwa lub trzy razy „dowcipnie”. Lubię, gdy później mówi do mnie: „mam mokre majteczki, wiesz dlaczego?” :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie, żeby kochanek nie mógł spuścić mi się w środku! Po to go mam :-) Gumki używam tylko z nieznajomymi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A smoki tez tam byly ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jeszcze jak wielkie! Ze smokami jest najlepiej. Pałę mają wielką. A kiedyś jeden smok miał trzy głowy i trzy ch/u/je! Nadążasz? On trzy ch/u/je, ja trzy dziurki. Oj, działo się, działo, ale co Ty możesz wiedzieć zazdrośniku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze maz pracowal w kraju jak pewnego dnia podczas dyskusji zaproponowalam mu ze zalorze sobie spirale bedzie bezpieczniej i wiecej bedziesz mial czucia, bez zastanowienia poparl mnie, i przy pierwszym zblizeniu byl zadowolony.Minelo pare miesiecy a on stracil prace, zdecydowal sie na wyjazd z kolegami za granice. Na kolanach klekalam i prosilam nic nie pomoglo bo mi powiedzial a jak splacimy to mieszkanie,i pojechal.Pare tygodni pozniej znajoma zaprosila mnie na grila, pojechalam autobusem , bo wiedzialam ze bedzie alkohol,a ja zawsze troszeczke wypilam,Zauwarzylam ze jestem bardzo obserwowana przez jednego faceta.Podeszlam do niego i zapytalam co sie pan tak mi przyglada.odpowiedzial ze mu sie bardzo podobam,zapytalam a co zona na to jak sie dowie, uslyszalam ze jest wolny.To za pozwoleniem usiadlam obok niego, a ze juz bylam po kilku drinkach to i bylam rozluzniona dyskusja sie rozwinela na calego.Gdy powiedzialam ze musze sie zbierac bo ostatni autobus mi odjedzie,to uslyszalam ze chetnie mnie do domu odwiezie, zgodzilam sie. Zaprosilam go na kawe, nie odmowil, kawe zrobilam troche sie odswiezylam, wtenczas zapytalam sie go czy dalej sie mu podobam, powiedzial tak to stanelam nago przed nim i zapytalam a teraz chyba nie bo nic nie czuje, nawet nie wiem jak to sie stalo ze lezalam na nim,Powiedzialam ale dalej nic nie czuje,poszlismy do sypialni i tam i ujrzalam co bede w ciipcce miala a za chwile poczulam az sobie kwiklam jak wchodzil we mnie, mial czym mnie do szalejstwa doprowadzic i doprowadzil ze w pewnym momencie nie wiedzialam co sie ze mna dzieje ale z ciipka nie uciekalam,W sumie to w moim zyciu tak wy//ru/ch/ana to bylam pierwszy raz bo do toalety nie moglam zajsc.Na pozegnanie jeszcze mu roda zrobilam i na nastepny raz z nim sie umowilam, powiedzialam mu ze chetnie bym go moim kochankiem widziala bez zobowiazaj tylko na sex bysmy sie spotykali.Wyzazil zgode i ja sie ucieszylam ze na porzadnego samca z duza pala trafilam.jak maz bedzie za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tabletki polykam jak jestem z kochankiem bo nie nawidze gomki bo to jet tak jak zebym cukier przez szybe lizala, a lubie jak kochas w ccipcee konczy czuje ten wytrysk i to cieplo spermy ato mnie jeszcze podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie prywatnie spirale zalozylam bo ginekolog mi powiedzial ze jestem do tego jeszcze za mloda a skonczylam 23 lata.Jeszcze jestem w stanie wolnym ale mam chlopaka i to dobrego samca. a zalorzylam spirale jak chlopak wyjechal do pracy za granice bo to zakladanie tej gomki mnie denerwowalo.Jak chlopak mi powiedzial ze wyjezdza do pracy za granie to za nim wyjechal to ja juz w zastepstwie fajnego chlopaka poznalam, bylam nawet w sasiednim miescie z nim na kawie a w powrotnej drodzie palke mu obciaglam bo chcialam wiedziec jaka duza ma i czy warto z nim sie umawiac. Gdy chlopak wyjechal to juz w pierwsze wochennde pojechalam do hotelu.Myslalam ze zywa spod niego nie wyjde az go po plecach zdrapalam tyle rozkoszy mialam a posuwal mnie jak jakis zawodowy a to byl normalny mlody facet. Chlopak nawet przez miesiac by mnie tak nie wy/ru/ch/al jak on za jedna noc Zostal moim nawierniejszym przyjacielem do lozka jak moj chlopak byl za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam opory bo nie chciałabym,żeby zaraz po kochanku dymał mnie mąż, nie chcę dwóch penisów tego samego dnia w sobie, kochanek ma mnie co drugi dzień poza weekendami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariat_kreatywny

A hiva sie nie boicie ?  Bo kochanek czy kochanka mogli złapać z chorym kims I teraz wy I wasi kiepscy robiemi w konia  TZ dostaną gratis. Da sie zyć z swiadomością ze komuś zycie sie ...llllllo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochankaDaniellsa

Tylko z gumką. Inaczej nie ma opcji. Choćby dla zasady. Oral oczywiście bez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gumke kochaś zakłada przed samym wytryskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoświadczonyTrochę

Moja przyjaciółka męzatka ma wkładkę wiec jest bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×