Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziecko, nie tak to miało być

Polecane posty

Gość gość

Nie tak wyobrażałam sobie bycie mamą. Jestem zestresowana, znerwicowana, zmęczona. Dziecko mało co mnie słucha, mimo, że nie jest rozpieszczone. Ma bardzo trudny charakter, jest uparte. Wiecznie na nie. Do tego mimo 6 lat śpi ze mną, samo spać nie pójdzie. Jak wyjdę z łóżka jest płacz. Mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec, nie chcę więcej dzieci. Jest mi smutno. Marzyłam o jeszcze jednym dziecko, ale w takim wypadku muszę zrezygnować. Nie nadaje się, nie radzę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyspalam się porządnie od 6 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi, że nie lubię swego dziecka. Kocham je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi, ze twoje dziecko to wie. Przykro mi, je nie lubisz go bo ma swoja osobkwosc. Przykro mi, ze czuje sie tak niekochane i niepewne, ze nie moze samo w nocy spac i lgnie do osoby ktora go nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.51 masz rację mi też jest przykro że taką złą matką jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wrednym czlowiekiem. Ludzi nie dziwi jak psy maja rozne charaktery, a u dzieci zaakceptowac tego nie moga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym to zmienić. Codziennie o tym myślę. Jestem słaba. Jestem zdominowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi przykro ze tak zniszczyłas sobie życie. Zamiast żyć szczęśliwie z mężem kochac go podróżować i żyć z uśmiechem to ty wpakowałas się w najwiezksze gowno życia. Dzieci niszczą związki. Dzieci niszczą spokój i szczęście życia. Żeby tak nie było to trzebaby być zakompleksiona kobieta która w macierzyństwie widzi spełnienie bo dzieci kochają mimo wad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja śpię z 4 letnia córeczką i bardzo się cieszę z tego powodu że nadal jest przy mnie.Też się nie wysypiam-nieraz kaszle,chce pić,siku.Ale przyzwyczailam się do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:02 dokładnie o tym mówię. Nieważne co ale ważne ze ktoś kocha bezinteresownie. Macie dzieci żeby ktoś was w końcu kochał EGOISTKI, macie je dla siebie, nieważne co one czuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes tez podla. Pomysl jak zestresowane musi byc twoje dziecko i jak slabo spac skoro wie kiedy je zostawiasz... taka czujnosc we snie nie jesy normalna u tak malych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Kocham męża i dziecko, ale czasem tak jak dziś po kolej nocy niewyspania mam dość. Od urodzenia każdego dnia zasypiam z dzieckiem ok 20.00 chciałabym spać z mężem i spędzić z nim choć jeden wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dbaj o dziecko w ciagu dnia zeby sie nie balo spac samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 LATEK DALEJ SPI Z WAMI w jednym lozku? to chore! Kup dziecku osobne lozko w najlepiej swoim pokoju i naucz je spania u siebie, na litosc boska jak wy z mezem uprawiacie sex? przeciez 6 latek to nie niemowlak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy z nas ma inne dziecko i nikt Cię tutaj nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×