Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JuliaCiekawa

Jaki telefon?

Polecane posty

Gość JuliaCiekawa

Jaki model telefonu możecie polecić do powiedzmy 1000 zł? Sprawdzałam już w Komórkomacie oferty na abonament ale wydaje mi się, że się po prostu nie opłaca wiązać umową. Możecie coś podpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iPhone 5s Jak masz 1300 polecam iPhone se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponowałabym coś takiego: https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-5-64gb-bluetooth-wifi-gps-3g-lte-wi-fi-direct-a-gps-dualsim-64gb-android-70-kolor-niebieski-p589169 Telefon wydajny z pojemną baterią 4000 mAh i wsparciem dla szybszego ładowania. Odrzuciłabym kupowanie w abonamencie, z reguły wychodzi drożej niż podczas normalnego zakupu w jakimś sklepie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furli
Jak dla mnie najlepszym obecnie telefonem jest iPhone Xs (Max jest ciutkę za drogi), ale jest naprawdę dobry. W Play niedługo go będę brać bo akurat mi się umowa kończy, więc dobry moment :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza555
O nawet nie wiedziałam, że Xs będzie dostępny w Play. Muszę przez Komórkomat zobaczyć jakie mają obecnie oferty na abonamenty bo może też bym wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo55

Ja polecam od siebie iphona 8 64 gb, kupiłam go jakiś czas temu na skynet.pl. Bateria naprawdę długo działa, robi porządne zdjęcia i oczywiście posiada system ios, co jest dla mnie sprawą nadrzędną 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×