Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem singielka i nie wiem co robić

Polecane posty

Gość gość

Lato minęło mi super.. przyjaciółka tez była sama imprezowalysmy, wszystko razem, było co robić ogolnie nie zastanawiałam się nad tym co i jak.. gorzej teraz.. lato się skończyło, ona jus ma mnie w du... bo ma faceta ja zostałam sama. Pytanie gdzie poznać faceta? Na tinderze nie potrafię.. uważam ze jestem dość atrakcyjna i mam jednak jakieś oczekiwania.. a na tinderze nikogo ciekawego.. nie potrafię tez się z kimś spotkać na przelotny seks w sensie już z góry na to się umówić jakoś jestem chyba za porządna na te czasy.. o co chodzi? Jak się w tym odnaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro trafiłaś z tym problemem do internetu, to źle. To najgorsze miejsce do tego żeby kogoś poznać. Też jestem sam i nigdy nikogo nie poznałem. Nie podoba mi się sposób rozmowy ze mną prawie wszystkich kobiet, czyli wyciąganie informacji. Tylko dużo dużo młodsze nie są takie, więc nie tędy droga. Tez jestem za porządny jak określiłaś, niby cos po głowie chodzi ale umówić się na seks, świńskie to jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Standard ze przyjacioleczki nagle maja Cie w d...e, każda zapatrzona w swojego misia chciałaby spędzać z nim każda minute a jak misio rozczaruje to wracają do koleżanek żeby mieć komu się wyzalic i wyplakac w rękaw. W d...e z takimi koleżankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.. co do przyjaciółki to się przekonałam niestety strasznie się zawiodłam.. :/ nie wiem jak się wobec niej zachować.. ale mniejsza o to temat inny.. w takim razie jak nie internet to co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiego miasta jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeb/ac "milosc" i znajomosci. Lepiej byc samemu i nie angazowac sie w zadne znajomosci a tym bardziej uzalezniac czegos od czyjegos widzimisie. Zaoszczedzi sie takim sposobem wielkich rozczarowan i wielkich problemow. W zyciu trzeba nauczyc sie miec, nie wyje/bane na ludzi ale totalnie wypier/dolone. :D zycie wtedy staje sie przepiekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okolice Katowic :) tzn? Mieć wy...ane i być całe życie sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat macie? W pewnym wieku każdy facet jest ważniejszy dla kobiety. Później się zdaje dopiero sprawę że nie warto przyjaźni tracić na rzecz jakiegoś przychlasta który dziś jest a jutro nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 lat, obie to już przeszłyśmy.. ja wyciągłam wnioski.. ona twierdziła ze nigdy nie popełni drugi raz błędu a jednak.. tylko ze ja jej nic nie mówię na ten temat, kontakt jest strasznie słaby bo nawet nie mam przez to ochoty z nią gadać.. a ona uważa ze nic złego nie robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.29 dokładnie. A teraz prawie każdy zdradzi, oklamie, zawiedzie, facetom nigdy nie można ufać w 100%. No ale te baby to głupie, zakochane, każda pewnie myśli ze będzie z misiaczkiem do końca życia :D yhyyym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjazn to istnieje jak jakis swiniak czegos potrzebuje a milosc do czasu kiedy sie "ukochana" znudzi. Lepiej byc samemu i nie angazowac w zadne znajomosci a nie stresowac sie cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.23 niestety smutna prawda. Przyjaźń jest tez póki obie jesteście singielkami, jak juz jedna znajdzie faceta to liczy się tylko on i swiata poza nim nie widzi. Tylko ze faceci ten świat poza kobietami widza i nie rezygnują z kolegów, a przynajmniej nie do takiego stopnia żeby całkiem zaniedbać kontakty z kumplami. Tylko kobiety takie durne i w d...e maja przyjaciółki a facet zawsze może zawieść, zdradzić, oszukać, odejsc. Durne zakochane baby o tym zapominają. Ja jestem kobieta i wkoorfiaja mnie takie kobiety bo nuż miałam takich parę kolezanek. Wiem, ze mogę polegać tylko na siostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, wiekszosc kobiet sa glupie. Olewaja kolezanki dla facetow, a potem facet kopnie to placz. Ilez mozna siedziec z facetem?? Trzeba miec swoje zycie. Kolezanki, znajomych, prace, zainteresowania. Facet jest a za chwile go nie ma. Przeciez mozna ten czas smialo podzielic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz autorko zapchajdziury na zimę, plastra? Odpuść sobie facetów bo są za mądrzy na ciebie, poszukaj drugiej takiej jak ty równie atrakcyjnej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:17 koleżanki to faktycznie swoje życie, autorka już się przekonała i ciebie powinna uczyć a nie ty ją bo jesteś durniejsza od niej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kolezanki i znajomi to sens zycia :D z ktorymi mozna tylko obrabiac dooppy innym za plecami i uchlewac ryja :D faktycznie sens zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sens Życia to ty dopiero będziesz miała pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorki, przypomnij dawne słowa kolezance bo juz widać zapomniała co gadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś młoda i jak pisze atrakcyjna autorko, więc nie będziesz miała żadnego problemu, żeby samej poderwać faceta, który wyda ci się interesujący. W klubie, pubie, dyskotece itd itp. Wystarczy chcieć. Chyba że korona z głowy spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie w tym jest mały problem.. jak facet zagada to super potrafię pociągnąć rozmowę.. za to samej ciężko, a wydaje mi się ze na imprezach sa tylko faceci co chcą poimprezować z laskami i tyle.. nic poważnego hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo na imprezach nikt porządny nie pozna kobiety . Chyba że "laskę" na roochanie .. Nic poza tym ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie.. a jak się nauczyć rozmowy flirtowania z facetami? Jak się nauczyć zagadywać poza tym gdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można być niewolnikiem własnych słów. Koleżanka się zakochała i ma prawo do tego a Ty jesteś samolubna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja twierdzę że żadna przyjaźń nie jest warta miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na imprezach mnóstwo osób się poznaje. Śmieszne są opinie różnych zakompleksionych koniotrzepów, którzy nigdy na fajnej imprezie nie byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat, gdzie pracujesz/studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 1 nie jestes taka piekna jak sama myslisz bo inaczej na 90% nie bylabys sama Po 2 "masz swoje wymagania" pewnie wygorowane lub nierealne Po 3 ty nie potrzebujesz zwiazku tylko kogos do towarzystwa. Moze byc kot Po 4 istnieje 99% szans, ze nie jestes porzadna. Takie czasy z feminizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne są opinie siostroje/b/c/z/y/c/h d/e/bi/l/i gadających że na imprezach poznają sie wartościowi ludzie.Tacy to nie powinni być wypuszczani do ludzi tylko zamykani w oborach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniotrzepie powyżej, a wychodzisz czasem w ogóle z domu czy marszczysz freda cały czas przed kompem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec w jakim miejscu spotkasz wartościowego mężczyznę i jaki on będzie, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×