Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy sa tu osoby które jeżdżą konno?

Polecane posty

Gość gość

Wiem że to nie ten dział ale może znajdzie sie tu jakaś osoba która jeździ konno?zawsze chciałam nauczyć się jeździć,kocham te zwierzęta ale jakoś nigdy sie nie złożyło...teraz mam okazje bo po przeprowadzce mam stadnine pod nosem.Chciałam tak rekreacyjnie tylko nie wiem czy nie jestem za stara,mam 40 lat,wiadomo kondycja juz nie ta a I przyswajanie wiedzy słabsze niż u dziecka czy nastolatka.Chciałam zapisać też córkę 7 lat,pomyślałam że może to być przyjemna forma spędzania wspólnego czasu.Jeżdzicie może?trudna to sztuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jazda konna jest przyjemna, kształtuje posladki:] Dla dziecka fajna sprawa. Wiesz co! Za stara to jest... wrrrr... najgorsza rzecza jaka moze sobie człowiek powiedziec i wmowić, to to ze jest za staray na cokolwiek! Połóż się najlepiej do łóżka w białej poscieli z rózancem w reku i swieczką (jakkolwiek sie nazywa ta swieczka do chrztu - nie jestem kalolikiem) i umieraj juz teraz w spokoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdzę od dziecka, przepadam za tym i dla mnie to Sens zycia. Ale nie każdy to polubi i się nada. Najlepiej się zapisz i zobacz. Jeśli w tej stajni maja lekcje, bo zapewne chodzi ci o stajnie nie stadninę, większość laików mówi na stajnie stadniny, stadnina to duży obiekt nastawiony wyłącznie na hodowle, np. Racot, Janów Podlaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,oczywiście stajnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata zawsze marzył o koniu. Był już około 50, gdy sobie kupił konia i nauczył się jeździć. Na pewno nie jesteś za stara. To nie baleta ani jazda figurowa na łyżwach. Śmiało próbuj. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuj, bo warto. Sama wprawdzie nie jeżdżę, ale mam wśród znajomych i w rodzinie prawdziwych koniarzy - głównie kobiety i jedna z nich ma już 50 parę lat, to może być bardzo fajna forma aktywności, a nawet pasja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy widzicie w tych kobyłach? Toto żre tylko i żadnego z tego paskudztwa pożytku. Ale wy pewnie ryczycie nad nimi jak te w Skaryszewie. Ojoj,biedne koniki! Ale swojej kasy nie dadzą i nie wykupią,fałszywce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - co za idiotyczny wpis. Przeciez jak ktos jezdzi, to tym samym utrzymuje/pomaga utrzymywac konia, wiec łozy pieniadze. Nie wiem co ma do tego targ w skaryszewie, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeździłam 15 lat regularnie 3-4 razy w tygodniu. Teraz jeżdżę ze 2 razy w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ma do tego,że paniusie kochają koniki, dopóki nie muszą dać na nie 1 złotówki! Dla mnie to bezużyteczne stwory, nawet pies ma więcej zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konina mniam mniam...Pychota, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - ale kobieto bredzisz, i widac z góry, ze nia masz zielonego pojecia co piszesz. Zapewne ci chodzi, zeby dawac na fundacje, które wykupuja te koniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta 1 złotówka, to dokładnie komu ma być przekazana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fundacje sama nie daje, ale masa osób przelewa. Wiekszosc z tych fundacji dobrze działała na poczatku, a potem sie przekształca w czysta patologie. Jak ktos nie wierzy to niech wejdzie na fajsbooku na strone Fundacja Molosy Adopcje, sa tam zdjecia zwierzat odebranych innym fundacjom. Odbieranie zwierzat, czesto w super stanie, stało sie lukratywnym biznesem, najpierw odbieraja, potem trzymaja te zwierzaki, nastepni wysyłaja włascicielowi rachunek często na dziesiatki tysiecy, za transport, hotel i leczenie tych zwierzat. Jak własciciel nie daje rady zapłacic, to przejmuja jego nieruchomosci. Najczesciej w ten sposób atakuja osoby starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×