Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

IMPOTENT

Polecane posty

Gość gość
na huj sie z robolami-puuusstakami przegadywać???? dla siebie se wszystko wiem i tyle, moge wam przyznawac racje na wasze glupkowate rozkminy i podsmiechiwac sie pod nosem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiadomo co z nim bedzie???? mowilem zebyscie mi na przud nic farmazony j****e nie przeczuwali bo wam to nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce miec miłość tylko dlatego ze mi sie d*****nia zachciało???? frajerki pustaczki p********e, tych co tak myslą bym napewno nie pokochał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest w huj zahjebisty ,,dodatek'' do związku (jeszcze ze mną to kurwa mać!!!! hehe bede najlepszy) jestescie j******i lamuskami!!! ci co was chca wykozystywac -robią to ,a fajnych chłopakow olewacie ,p********e dziwki-lamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po chorobach jechac nie wolno??? tylko ze ja nie jestem chory, tylko na maksa zaburzony??? przez co?? przez frajerow ktorzy mnie otaczają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktora dziewczyna bedzie chciala chlopaka z zabuzeniami???? z zabuzen mozna wychodzić!!!! idiotki, wiem dobrze jak opisalem wam tylko jedna metode leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy jestescie farmazonami i tyle no taka prawda niestey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,na chuj robisz ruch łaku ,manekinie fulcapów.....'' pozdro grzesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze co ??ze bede szalal za niedługo na 100 ???? kurwa mac ,kiedy??? i czemu??? bo stary udaje ze kaszle zeby mnie wkuzyc??? czy moze z innego powodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,polegasz na farmazonie'' jak to wkoncu z toba jest grzesiu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkrety mam co nie puuussstaki??? nie potraficie tego pojąc i nic wam na to nie poradze robole-prostaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JUZ NIEDLUGO??? KIEDY??? FARMAZONKI!!!HEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emocje,mysli itp, coraz mniej sie we mnie blokują, poprostu przezemnie przelatują, wiec chyba mi odpierdalac nie bedzie, przykro mi nie zrobie wam tej satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIEM PROSTAKI ZE NIC NIE ROZUMIECIE. SZACH I MAT SZMATY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po chlopaku?? bo co?? bo jestem wyjądkowy??? ok bede pamietal na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,wadpie w to, naprawde w to wadpie zeby tak bylo blabalbla'' chlopak sie caly czas niszczyl bedzi blablabla. nawet juz nie wiem jak was okreslic matolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten chlopak jest chory i tyle, caly swiat sie o nim dowiedzial ale to napewno zbieg okolicznosci blablabla hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZNALEZLI SE DEBILA I TYLE, CZYZBY ZAZDROSC ZZERALA DUPE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładnie ma muzg zezarty.....balble. ja nie musze mozgu uzywac szmaty. człowiek duuuuch szambonurki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie zabije to wzmocni,wiec smialo dziewczyny i chlopkai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szalal bedzie i to tak strasznie, po chlopaku beka w huja heh. mogłybyscie mi pomoc??????? caly czas prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JUZ NIE BEDE PISAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jestem na zolofcie (ssri) został mi z zeszłego roku, i mam prawie pelny wzwód, bez lekow mam pelny wzwod bez problemu, wiec mnie nie w*********e, tylko jak jestem w stresie to mam problemy z pelnym wzwodem, skąd sie u was wziely mysli ze jestem impotentem?????? ja p*****le, na zolofcie mam bez problemu jakies 85 procęt wzwodu albo nawet roszke wiecej, stres stres i jeszcze raz stres , wtedy mam problem, jak poznam dziewczyne to przciez po jakims czasie sie nie bede przy niej stresował ,wiem to na 100pro wiec mnie nie w*********e. i tyle kurwa, napisalem to zebyscie sie nie baly bo jest w pozadku. skad sie te mysli u was wziely??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,wadpie w to zeby tak było'' kurwaaaaaa nie szukalbym dziewczyny jak by mi nie stawał , jaaaaa p*****leeeeeeeee, przeciez to wyjdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w to nie wieze normalnie, czemu wy mnie za impotenta macie???? nie bede sie caly czas stresował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze swiety ja mam 22 lata, jezuuuu, strs stres stres. zapyatj cie urologów błagam was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zabuzenia lekowe(nerwica) dlatego czuje taki silny stres ze mi nawet na k****a wplywa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mi po tym nie uwiezyliscie to mam prerypane nikt sie juz nigdy ze mna nie przespi i nikt sie nie dowie jak jest i juz cale zycie bede sam, juz nie ma sensu p[isac,bo jak po takim czyms mi nie wiezycie to zostane singlem na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie na mnie z gory patrzycie,zadna mi nigdy szansy nie da, chce sie zmienic tylko nie mam dla kogo, bo jestem przez wsa skreslony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
calyczas sie boicie ze mi odpierdalac bedzie, moze by tak kurwa jeeeedną szanse chlopakowiu dac????? co?????? nie zasługuje????? nie bedzie mi odpierdalać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×