Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niemowlę budzi się co godzinę w nocy, mam dość co zrobic ?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Nie, mówię tak tylko do skrajnych idotek. Takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:52 prawie zawsze dziala, ja dwa tyg co 45-60 min dawalam wode, maluch zaczal tracic na wadze, teraz daje butle z kasza manna kolo 24-1 w nocy i spi do 6 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawalam kaszki, kleiki, nic to nie dawalo. Corka nadal się budziła. Przestala jak miala półtora roku. Ale probowalam bo byłam zmeczona i ludzie mi mowily, ze podanie mm czy kaszek pomoże. U mnie nie pomoglo ale wam życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A ten drugi sposób, to niania na noc i to jest najlepsze rozwiązanie w dużych miastach już są takie agencje a w małym tez znajdziesz kogoś kto zechce tak pracować x Jesteś nienormalna. I nie pisze tego by ci dowalić. To malutkie dziecko, które potrzebuje mamy, nie niani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No ale widzę ze tu ktoś już o tym wcześniej wspomniał więc ja tylko potwierdzę usmiech.gif Dokładnie przestań po prostu dawać jesc w nocy dziecku, niech popłacze odzwyczai się. Moja przyjaciółka mi sprzedała ten pomysł, najlepiej wodę w butelce ciepłą i przestanie wkrótce wymuszać zobaczysz zz DZIECKO MA PÓŁ ROKU A NIE PÓŁTORA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja co mam 5 mśc synka. Jutro kupie ten kleik ryżowy. Mm mały dostaje jak zostaje pod opieką babci taty. Wiec mydłem ze nie będzie problemu. A czy powinnam kupić specjalny smoczek? Mamy avent. Ile wsypać kkeiku do mm? Na np. 120ml mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddaj bachora do domu dziecka i będzie miała spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×