Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nam nic nie należy się ?

Polecane posty

Gość gość
eeee.. ? Jaki ojciec ? Gdzie ty tu autorko jakiegos ojca widzisz ? 18 letniego dawce genów,który po roku sie zwinał ? Dla twojego meza to nie jest zaden ojciec, tylko obcy facet.. Ty wiesz wogole co z faceta robi ojca ? Podpowiem: nie społodzenie dziecka ! A czemu nie udezysz do twoich starych ? Z bidula jestes ? Czemu oni nie sponsoruja dziecka ? Wszak to ich wnuk ! jak moga odmówic pomocy wnusiowi ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie lepsza przyszłość dla dziecka to niech się weźmie do roboty a nie dybie na cudze majatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.38 no właśnie a jako ojciec mógłby pomóc swojemu synowi. 22.41 nie będzie miał nic. Wszystko jest przepisane na jego córkę. 23.39 nie zwinął. Rozstał z jego matką. Póki mieszka w tym samym mieście zajmował się mężem, później zazdrość teściowej zniszczyła wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sępy i pasożyty! Przecież autorce nie zależy na tym, żeby dziecko miało kontakt z dziadkiem, a mąż z ojcem. Tylko zależy jej na jego kasie. Myślicie, że dodałaby taki post gdyby dziadek nie był kasiasty? Wtedy nawet nie przeszłoby jej przez myśl do dziadka się odzywać a teraz szuka, szuka i kombinuje jakby tu kasę od dziadka wyrwać! Wstyd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz Twoja zżera Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z treści wynika, że teść był w porządku: alimenty płacił, chciał kontaktu z synem. Syn i teściowa: uparci, zazdrośni, źli. Autorka: pazerna, roszczeniowa zazdrosnica. Skąd tyle wiesz o tym, co ma siostra twojego męża? Dziwne. Czy byłabyś zainteresowana kontaktami dziecka z dziadkiem, gdyby ten nie był dobrze sytuowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wypowiedz wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadając na pytanie zawarte w temacie - nie, Wam się nic nie należy. Bierzcie się za robotę. Teraz przyszło Ci do głowy, że was na dziecko nie stać? To trochę za późno na takie refleksje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Bo jestem w ciąży z jego synem, noszę jego wnuka, nie jako ,,zrobię" go dziadkiem xxx No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra mojego męża ma instargamy, fb itp. Podróże do Ameryki, zabawy na jachcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co podbijacie beznadziejne prowo?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tak samo bys chciala sie odezwac do dziedka gdyby byl ubogim rencistą? Tobie chodzi tylko o kase, a w takim wypadku lepiej nie mieszaj sie do ich relacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że dziadek powinien przynajmniej wiedzieć że ma wnuka. Pieniądze są dla mnie ważne w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawie jak u mnie, tyle ze z okazji slubu od calej rodziny meza nie dostalismy zlamanego grosza ani nawet prezentu, chociaz tylko z ojcem jest sklocony. Maz do ojca sie nie odzywa, ale ja nie mam takich mysli, zeby za plecami meza upominac sie o kase. Byloby to nielojalne. Tez dziecko w drodze, tez bym chciala poszalec z zakupami, a nie ciulac, ale coz. To ojciec meza, a nie moj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż nie utrzymuje kontaktów z rodziną swojego ojca. Mają nas gdzieś. Zresztą od początku stoją murem za jego ojcem. Oni nie mieszkają w Polsce. Siostra męża też stoi murem za swoim ojcem. Nie da powiedzieć na niego złego słowa. Teść leżał w szpitalu z 2 lata temu. Jego ukochana córeczka zadzwoniła do mojego męża z informacją i powiedziała żeby przyjechał jak może. A że mój mąż nie chciał jechać zrobiła mu awanturę przez telefon. Mówiła min.ze ojciec byłby wstanie zrobić wszystko, żeby tylko mieć z nim normalny kontakt, a mojemu mężowi nie zależy. Wtedy padło wiele nieprzyjemnych słów. Oni nie znają się, a już kłócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok nie chce mi sie dalej ciagnac tego prowo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Uważam że dziadek powinien przynajmniej wiedzieć że ma wnuka. Pieniądze są dla mnie ważne w tej chwili. xxx uhm... popatrz na temat topiku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×