Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćkasiaa

Chuda do konca roku

Polecane posty

Gość gośćkasiaa

167cm waga 65kg Szok. Jeszcze niedawno bylo 59kg. Wygladalam cudownie a teraz mega spaslak ze mnie. Do konca roku 72 dni Cel : jak najmniej, minimum 7kg Kto sie dolacza? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym Cię wolał z ciałkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mubi
170 cm 75 kg myślę że na początek zrezygnuje z słodyczy i obfitych późnych kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mubi
170 cm 75 kg myślę że na początek zrezygnuje z słodyczy i obfitych późnych kolacji a że pracuje w systemie dwunasto godzinnym to jakikolwiek sport raczej odpada, zwyczajnie nie mam siły Fajnie by było razem się motywować Kaśka napisz coś więcej o sobie , jaki masz plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tylko 4 kg do schudniecia ale juz sie nie moge doczekac, polecam male posilki 4-5 razy dziennie. Aktualnie waze 56 przy 162. Uda nam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mubi
Małe posiłki? To nie dla mnie, lubię sobie ' dołożyć " myślę bardziej o tym aby na moim talerzu znajdowały się mało kaloryczne dania o przewadze surówek lub sałatek i ograniczeniu węglowodanów. Czytałam też że picie np. dwóch szklanek wody przed posiłkiem też fajna metoda ' zapycha żołądek'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto sie dolacza? Kasia x Takich tematów było "tysiące", przetrwały 3 strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy by chcieli was schrupać , w tym ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mubi
Na pewno ja, jak długo zobaczymy. ..... mam nadzieje że do osiągnięcia celu. Widzę że na kaffe multi reklam i ciężko o topik który by się utrzymał ale warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się odchudzałam to miałam mizerne efekty do momentu kiedy zaczełam również stosować suplement diety Slimunox. Był dodatkiem do mojej diety i nowego lepszego stylu życia. Sportowego życia. Suplement bardzo pomocny przyczyniał się do znacznego spadku wagi u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscKasia
Dziekuje, ze sie dolaczacie Mam 31 lat I troche sobie ostatnio pofolguje. Jem tone slodyczy. Bez limitu Dzisiaj waga 64.4kg. To pewnie utrata wody ale juz lepiej sie czuje kiedy budze sie glodna zamiast z bolacym z obzartswa brzuchem. Moj jadlospis wczoraj: -1.5 jajka ( jajecznica) -posilek w pracy: wolowina ( 4 kawaly w sosie) , z salatka z kiszonej kapusty. - 1 niecale ciastko herbatnikowe - gryz kanapki z indykiem Mialam cwiczyc, ale glowa mnie bolala I padlam. Dzisiaj postaram sie dolaczyc cwiczycenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiaa
Moj plan to ograniczenie wegli, ostatnio jem bardzo duzo chleba tostowego, plus slodycze tak jak pisalam. Do tego gimnastyka w domu., sciagnelam sobie rozne treningi. Mubi w grupie razniej. Ja mam motywacje bo w nic sie nie mieszcze I moj maz zaczyna mi docinac a to boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiaa
Tak sie wlasnie czuje Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mubi
Ja tak sobie myślę gościu że bez powodu nie zaglądasz do topiku o odchudzaniu ,a to co piszesz to raczej piszesz o sobie żal mi takich co obrażają innych i nie potrafią zająć się swoimi sprawami. Myślę że ignorowanie takich wpisów to najlepsze rozwiązanie. Witaj Kasiu! Ja od wczoraj trzymam się nic słodkiego nie zaliczyłam, a nawet kolacji nie zjadłam . Jakoś głodna się nie czułam mimo iż miałam nocną zmianę. Wypiłam dwie herbatki miętowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiaaa
Mubi super. Ile chcesz schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak będziecie jeść to tydzień i po diecie. Gryz kanapki? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glodowki nic nie daja, minimalne ograniczenie kalorii, zero cukru i rusz dupsko, minimum 3h dziennie aktywnosci ;) mam 156 i waze 49/50 kg jem co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiaaa
Gdybym jadła to co chciała to ważyłabym 100kg do końca roku a nie 57kg. Dzisiejszy jadłospis : - naleśnik: dwa jajka, banan - posiłek w pracy ( jem to co dają ): kurczak niestety z oleju ale z ryżem i sałatka . - teraz jem : pół kubka owsianki z porcja proszku proteinowego i to mój ostatni posiłek Zjadłam 1400-1500kval co uważam za normę. Wieczorem aerobik. Tylko odpocznę chwile bo wróciłam zmęczona po pracy Mubi jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiaaa
Gosc chyba nie do konca jestes zadowolona z wyglada skoro na dietach siedzisz? Czyzby Twoj styl zycia nie odpowiadal Ci? Trenujesz 3 h ? buaha. juz to widze. Jesli tak, gratuluje wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mubi
Kasiu mój cel to 10 kg . Daje sobie trochę więcej czasu niż do końca roku. Nie chce jakoś drastycznie ograniczyć kcal , chce jeść bardziej zdrowo , zrezygnować z słodyczy i nie przesadzać z pieczywem . Dziś trochę zwariowany dzień ale jakoś daje rade. Nie głosowałem i nie przejrzałam się tak że jest ok. Tylko jakoś mało wody wypiłam, musze się bardziej pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiaaa
Mubi dasz rade. Damy rade! 10 kg to duza zmiana !! ja bym zabila chyba za wage 55kg. Marzylam o tym cale zycie. Kiedy wazylam 57kg ludzie mowili mi, ze chudo wygladam. Ah niech te czasy juz wroca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mubi
Ha ha ha. ... ale numer na wyborach byłam no i wszystko czytałam. .... pisze z telefonu i coś mi pozmieniało, miało być nie glodowalam i nie przejadalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mubi
Jasne że damy rade, w kupie siła. 10 kg to mój cel długoterminowy ,ale nie za wszelką cenę. Nie mam zamiaru dać się zwariować np za .2 kg. Kilka lat temu schudłam prawie 20 i samą dietę wspominam dobrze ale aby utrzymać wagę co ja nie przeżyłam. Tylam od przysłowiowej szklanki wody i nie mam zamiaru do tego wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiaaa
Mubi witaj w moim klubie. 5 lat temu schudlam 20kg, cale zycie bylam pulchna. Mega schudlam I nawet pracowalam jako trener. Ale jakos ostatnio sobie pofolgowalam. Fitness zrobiony, godzina w domu. Farma slaba. Nie ma co wpadac w obled ale trzeba sie pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mubi
Pomaludku do celu , damy rade. Wczoraj mój mężu wieczorem wyciągnął paczkę delicji " to u nas w domu jak świętość już traktowane , ciężko mi było się oprzeć. ..... nawet nie tknelam. Dziś jestem cały dzień w pracy, odezwę się jak znajdę czas. Oczywiście przygotowałam się z jedzeniem. Potem zdam relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiaaa
Dzien dobry, Mabu brawo ze sie nie dalas delicjom Dalam link do tenatu mojej siostrze, ciekawe czy sie odezwie :) Moze ktos jeszcze dolaczy. Ja wczoraj godzinny trening, dzisiaj waga 63.5kg Sniadanie: kromka chleba nieskoglutenowego z avokado (cale) I kawalek gorzkiej czekolady. No I kawa Tez juz znaczynam prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiaaa
Mubi mialo byc :) Napisze pozniej jaka diete stosowalas I z ilu schudlas :) Pozdrawian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mubi
Jestem padnięta, nie mam siły na nic. Niedawno wróciłam z pracy. Moje dzisiejsze meni: płatki owsiane , szklanka mleka, risotto, jedno jajko, cztery chrupkie pieczywa z pasztetem, po powrocie do domu talerz zupy jarzynowej. Jutro popisze coś więcej, mam wolne to i trochę więcej czasu dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×