Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćkasiaa

Chuda do konca roku

Polecane posty

Gość gość Daria R
Jeżeli chodzi o odchudznaie to moim zdaniem nie ma lepszego środka jak Slimunox. 3 miesiące i po 15 kilogramach nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hanka
W moim przypadku rewelacyjnym sposobem na pozbycie się nadwagi okazało się zastosowanie IQmango.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agata
W moim przypadku o sukcesie odchudzania, zadecydowało zastosowanie IQmango. Jak dla mnie to obecnie, to najlepszy środek wspomagający odchudzanie, oparty na tym owocu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolina
MI po 3 miesiącach stosowania IQmango waga spadłą o 12 kilo. Dla mnie to sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Barbara
Ja od miesiąca stosuję Foreverslim, jak na razie schudłam 5 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 2 miesięcy stosuje zbilansowaną dietę + ćwiczę 3 razy w tygodniu. Widzę znaczną poprawę kiedy staję na wadze. Jem zdrowo, regularnie i w małych ilościach, nie jem późno na noc. Jem dużo warzyw i owoców, potrawy tylko lekkostrawne. Piję dużo wody niegazowanej, około 2 litrów dziennie mojej ulubionej Piwniczanki :) Nie jem słodyczy, nie piję kolorowych napojów gazowanych. Zamierzam wytrwać nie tylko do końca roku - ale i dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu te durne reklamy srodkow na odchudzanie jak ja je widze to mam dosc ,czy nie mozna gdzie indziej wtryniac tych glupich reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa denerwujace ale to wkoncu forum o odchudzaniu wiec miejsce jak najbardziej odpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Teresa
Moim zdaniem jednym z najlepszych sposobów na odchudzanie zastosowanie Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

W moim przypadku po tym jak zastosowałam Slimunox to efekt przyszedł praktycznie natychmiast. W pierwszym miesiacu moja waga spadła o 4 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna40
Dnia 8.11.2018 o 01:27, Gość gość Wiktoria napisał:

Ja zaczęłam stosowąc Foreverslim i jestem przkonana, patrząc na wynik jaki uzyskałam po pierwszym miesiacu, ze tym razem mi się uda

U mnie też bardzo dobra realcja organizmu jeżeli chodzi o metabolizm na zastosowanie tych tabletek podczas odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×