Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lukash34

Szwagier zdradził siostrę

Polecane posty

Gość lukash34

Witam. A więć od początku mam 34 lata jestem facetem mam 2-kę rodzeństwa. Trzy lata starszą siostrę i rok starszego brata. Przejfe dodedna sprawy otórz moja siostra od 10 lat jest męzatka ma 2ke synów 10latka i 4latka. Od jakiegos czasu kej mąz stał sie oziębły dla niej ona się starala kupowała seksi bielizne stringi róznego rodzaju ponczoszki i namawiała go często na sex lecz nic nie pomagało. On ciągle praca praca i tylko praca. Okazało sie ze ma tam romans z pracownicą. Calkiem odsunął sie od siostry powiedzial jej ze jest matka jego dzieci i ze jak chce moze tam mieszkac przed dziecmi beda udawac dobrych rodzicow i jakby sie nic nie stało. Wiec moje pytanie siostra ma tam zostać z nim i mieszkać czy wyprowadzić sie natychmiast co sądzicie o tym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się w to nie mieszaj bo to nie twoja sprawa i to nie ty poniesiesz skutki błędnych decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na miejscu twojej siostry to bym go wywaliła z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by to na mnie trafilo to bym mu tego h#u#ja poderzela i ani mnie ani inne by juz wiecej nie ruuuchaaal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukash34
a więc co siostra ma robić w takiej sytuacji wypowiadajcie się na ten temat? Ps. Sory za błedy na poczatku posta ale pisałem na szybko na tel. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty skąd wiesz co ona ma w szafie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukash34
jakto co ma w szafie? nie rozumiem pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×