Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do Pań

Polecane posty

Gość gość

Jesteście ze swoim partnerem w pubie lub dyskotece itp. Podchodzi do was facet, który wykorzystuje moment, że wasz partner jest w toalecie i zaczyna was podrywać. Prawi wam komplementy i twierdzi,że zasługujecie na lepszego faceta niż wasz partner. Wmawia wam, że wasz partner to frajer i wcale nie jest przystojny. Ten facet jest pewny siebie i wręcz arogancki. Przekonuje, że on będzie dla was lepszym partnerem niż wasz partner. Co w takiej sytuacji robicie? Dajecie natrętowi kopa czy ulegacie mu i następnym razem przychodzicie na kawę z nim , a nie ze swoim dotychczasowym partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
splawiam debilnego leszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest przystojny to biorę od niego sekretnie numer telefonu i umawiam się na kawę za plecami mojego faceta udając że taka sytuacja nie miała miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasadziła bym mu takiego kopa w jaja, że smak oranżady z pierwszej komunii świętej by mu się przypomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowie typowi zeby splywal a jak nie chce odejsc to pisze smsa swojemu chlopakowi zeby szybko przyszedl bo jakis frajer mnie zaczepia i jest nachalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wylewam na niego swojego drinka/piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ja to znam? Moją dziewczynę chciał poderwać w dyskotece podobny gość. Chciał się z nią ustawić do kina. Wiedział, że ona była zajęta gdyż była tam ze mną. To go w ogóle nie obchodziło. Zadziwiająca jest desperacja z jaką niektórzy mężczyźni próbują zdobyć partnerkę mając nadzieję, że wyrwą ją innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ale infntylne pytanie. Takie rozkmniny jak postapi dziewczyna ma tylko gimbaza.:O Widac, ze jestes jeszcze dzieckiem i masz mleko pod nosem. to ma byc pytanie do pan, doroslych kobiet? chyba do nastolatek w wieku 11-13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale macie dzieci problemy moze czas dorosnac i przestac chodzic do dyskotek dla plebsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu kiedyś pisał, że z powodzeniem odbija innym facetom ich partnerki. On chyba fantazjował. Stanowisko pań w tej sprawie jest z pewnymi wyjątkami jednoznaczne. Amatorzy cudzych partnerek są natychmiast spławiani. Niektórzy przy okazji zaliczają kopa w spojenie. Innym panie wylewają piwo albo drinka na głowę albo koszulę. Ciężki jest los tych, którzy próbują odbić zajętą kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawne, miałam podobną sytuację i to chyba kilka razy ale różnica taka, że tych facetów znałam z widzenia. Próbowali mi wmówić, że z moim facetem jest coś nie tak, "za słaby" dla mnie, powinnam go rzucić itp. Chyba zbyt skromnie się przy mnie prezentował. Wiedziałam, że nie mają bladego pojęcia ani o mnie ani o tym jak fajnego mam partnera, z którym byłam już od kilku ładnych lat więc ich "rady" można było rozbić o zadek. Mówiłam że nic z tego. A partner jest obecnie moim mężem, 11 lat razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Chyba jakiś klub dla plebsu 2. Zajęta kobietę się uwodzi i nie raz się udaje. Ale nie w taki arogancki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.49 Ty znałaś ich tylko z widzenia. Do mojej dziewczyny przystawiał się mój znajomy, z którym nie jeden raz wódkę piłem. Fałszywy, wredny palant. Nie miał oczywiście żadnych szans. Nie wiem na jakiej podstawie sądził,że może mu się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×