Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

biuro podrozy

Polecane posty

Gość gość

Cześć narciarze. Szukam dobrego biura podróży oferującego noclegi w okolicach Val di Fiemme na najbliższy sezon zimowy. Ktoś, coś? Jeszcze nigdy nie wyjeżdżałem na narty poza Polskę, a że wiele osób poleca mi właśnie tamte okolice, to chcę w tym sezonie spróbować pojeździć po tych włoskich stokach. Interesowałaby mnie oferta FreeSki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
, www.itaka.pl (Nowa Itaka spółka.z.o.o.ulica Reymonta 39 45-072 Opole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
Biuro Podróży Itaka to największe Polskie biuro podróży mające główną siedzibę w Opolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
, www.itaka.pl Nowa Itaka spółka.z.o.o.ulica Reymonta 39, 45-072 Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Ja polecam Biuro Turystyczne Redo Travel z Warszawy. Biuro oferuję ciekawe i niedrogie wycieczki w interesujące zakątki świata. Nasza firma korzystała raz z usług tego biura i zamawiała wycieczkę integracyjną i super to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Wolf

Ja tam na ferie zawsze jeżdże w góry do domu na wieś do moich rodziców i zawsze jest super 😉  A w wakacje jeździmy w miarę możliwości finansowych za granicę zawsze z oferty last minute. I jak jeździmy to najcześciej z Coraltravel. Mają wg mnie najciekawsze oferty wakacyjne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankas

W tym roku patrzę na różne kierunki, ale Grecja chodzi mi po głowie. Fajnie zorganizowane ma Coral Travel, a że sprawdziłam jakie to biuro to wiem że jest pewne i dobrze zorganizowane. Dla mnie to mega plus i spokój organizacyjny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojama

no wlasnie tez widziałam ofertę tego biura i szczerze mówiąc jest na prawdę całkiem niezła ta oferta! Także sama się zastanawiam czy nie zdecydować sie na taki wyjazd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Ja polecam biuro podróży Redo Travel z Warszawy, które mieści się na  Walecznych 47/5. Biuro oferuję bardzo atrakcyjne wycieczki i atrakcyjne ceny.  Ja osobiście byłam na wakacjach z tym biurem i wszystko było okej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

Polecam zabrac ze sobą karty kolekcjonerskie z dokumencika, mogą się zagranicą przydac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eksa

Teraz w tym miesiacu na szybko znalazłam fajny wyjazd, w sumie takie last minute wyszło trochę. W Coral Travel dorwałam fajną ofertę i w sumie nie żałuję. Za dwa dni lecę do Turcji i już się doczekać nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AppleBlue

CoralTravel ma bardzo fajnie oferty cenowo oraz dobre hotele. Dobry też jest pakiet ubezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Ja też znam biuro redo travel z Warszwy i jak jadę z nimi to mam 100% że wycieczka będzie taka jak opisali w katalogu.  Przeszłam już praktycznie wszystko na takich wycieczkach i wiem, że nawet morze może być przesunięte w katalogu ale z redo travel takich rewelacji nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia88

Co do biura to bardzo polecam CoralTravel, Bardzo fajne biuro podrózy z bardzo dobrymi cenami, Super oferty nie tylko po Europie, ale też w takie rejony jak Tajlandia czy ZEA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super fajnym biurem podróży jest Rego- bis. Bardzo dobre oferty cenowe również. Bardzo dobra opieka na miejscu pobytu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście jeżdżę od jakiegoś czasu z Coral Travel i nie mam powodu do narzekania - bardzo dobrze organizują i dokładnie. Także dla mnie to spoko całkiem opcja jest bo jest bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak tak, jest to całkiem dobre i sprawdzone biuro, sama z nimi jeżdżę i nie mam powodu żeby narzekać! jest dokłądnie i bezpiecznie ! i cieszę się ze na nich trafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę mniejsze biura podróży, ale sprawdzone, takie, które nie idą na ilość, ale na jakość i faktycznie opiekują się klientami. Kilka razy z rzędu latam na wczasy z biurem Jana Travel i jest fajnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×