Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Biuro podrozy jakie

Polecane posty

Gość gość

Cześć narciarze. Szukam dobrego biura podróży oferującego noclegi w okolicach Val di Fiemme na najbliższy sezon zimowy. Ktoś, coś? Jeszcze nigdy nie wyjeżdżałem na narty poza Polskę, a że wiele osób poleca mi właśnie tamte okolice, to chcę w tym sezonie spróbować pojeździć po tych włoskich stokach. Interesowałaby mnie oferta FreeSki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
Czemu usunęliscie mój link o biurze podróży Itaka? Przecież biuro podróży Itaka to największe Polskie biuro podróży mające główną siedzibę w Opolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
, www.itaka.pl (Nowa Itaka spółka.z.o.o.ulica Reymonta 39, 45-072 Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwka

ja z Coral Travel jeżdżę od paru sezonów i myślę ze póki jest tak pewnie i dobrze z nimi to będę korzystała z okazji! to jest dopiero wypoczynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TajMahal
Dnia 7.03.2019 o 21:31, Gość Siwka napisał:

ja z Coral Travel jeżdżę od paru sezonów i myślę ze póki jest tak pewnie i dobrze z nimi to będę korzystała z okazji! to jest dopiero wypoczynek!

Ja byłam z tym biurem w te wakacje 😉 W Hiszpanii. Przede wszystkim bardzo miła obsługa biura. Świetne i profesjonalne doradztwo. na pewno będziemy znowu korzystać z biura w przyszłym roku w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no teraz do Hiszpanii to moze nie koniecznie ale ja zdecydowałam sie nie rezygnować z wyjazdu do Grecji i nie załuję. A mi wlasnie udało się mega odpocząć, dobrze wszystko było zabezpieczone  - hotel zadbał o bezpieczeństwo i higienę! dobre biuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę jeśli chodzi o ofertę bostontravel.pl to masz gwarancje, że firma funkcjonuje świetnie. Byłem z nimi kilka razy na objazdowych wycieczkach i zawsze wszystko super więc myślę, ze także jeśli chodzi o te krajowe wycieczki, które organizują to również one stoją na wysokim poziomie i bez obaw będzie można z takiej oferty skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no sporo jest na rynku dobrych biur - ja sama poróżuję zawsze all inc i teraz też będę lecieć z coral travel. I wiem ze będzie super komfortowy wypoczynek - taki jak mi się marzy, wszystko zapewnione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×