Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co mam z nim zrobic?

Polecane posty

Gość gość

Poznalam chlopaka,wstepnie odpowiada mi ale tylko wstepnie. Powiedzialam zgodnie z prawda ze nie wejde pochopnie w zwiazek . musze najpierw dobrze poznac charakter,a wtedy moge wejsc w zwiazek choc naprawde teraz nie szukam nikogo ,nie mam na to czasu bo skupiam sie na pracy i biznesie ktory rozwijam . Jednak wiem ze chce luznej relacji a on nie i juz marudzi i przygaduje sie jakby nie rozumial. Chce byc ze mna. Zostawia tez u mnie swoje rzeczy itd. Meczy mnie to ale nie chce rezygnowac z niego. Rozmowa jest jak grochem o sciane stad pytanie co mam zrobic by wyjsc na swoje. To pewnie moja wina ze sie tak zachowuje bo nie umiem poprowadzic rozmowy ,ale z 2 strony od poczatku parl na zwiazek. Jeszcze przed spotkaniem. Ja z kolei mowilam ze nie a ten probowal mnie przekonac. Pozwolilam sie tylko przytulic. Zadnego spoufalania sie,pocalunkow i seksu wiec chyba nie robie mu nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się nie da. Daj mu spokój bo widzisz ze macie różne oczekiwania. Po co komuś robić kocioł z łba mimowolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzialam mu wprost ze zwiazku nie. Zachowuje sie po kolezensku. Splawiam proby flirtu. Czy to ja mu robie kociol? Dlaczego do niego nie dociera ,jak przemowic mu do rozumu?j Ostatnio nawet powiedzial ze okej,mozemy miec luzna znajomosc a po chwili : a jak mnie poznasz lepiej to bedziemy razem. Nastawia sie na zwiazek strasznie Splawilabym go dawno temu ale po 1 pasuje mi idealnie na taka luzna znajomosc,po 2 nie chce mi sie juz szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozna jeszcze wrocic do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopakowi się podobasz i oczekuje zdecydowanie czegoś więcej. Zamiast się cieszyć, to narzekasz. Jeśli nie możesz zaoferować mu związku, to daj mu spokój, bo robisz mu nadzieje, ale skoro on też Ci się podoba, to radziłbym to przemyśleć, bo po rezygnować skoro oboje się sobie podobacie. Nie rozumiem też do czego on Ci jest potrzebny. Związku nie chcesz, seksu też nie, to w jakim charakterze chcesz się z nim spotykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gada tak żeby Cię zaliczyć. Dostanie to temat związku zniknie blyskawicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje ! :) Czego chce.? No wlasnie...luznej znajomosci czyli bliskosci fizycznej, seksu,spotkan kolezenskich bo brakuje mi kogos. Mowilam mu o tym,a on sam odwleka ten seks. Chce wszystko albo nic... Ja nie inicjuje bo boje sie ze narobi sobie nadziei,albo ze zlosci zrobi mi jakies swinstwo. Nie wiem co robic. Jestem emocjonalnie uwiklana w byla relacje a poza tym mam na glowie prace,szkole i moja nowo otwarta firme, ktorej musze poswiecic mnostwo czasu. Nie mam teraz naprawde czasu i checi na zaangazowanie i moge mu tylko dac spotkanie jednonocne /godzinne raz czy 2 razy w tygodniu. Moze postawie sprawe na ostrzu noza i powiem ze to koniec skoro nie chce sie dostosowac? Moze to cos da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny prawik laduje sie w syf zwiazku bo nie wie jaka to ch/ujnia :D smieszni jestescie :D ale dzieki za ta rozrywke, mozna sie przynajmniej posmiac czytajac te bzdury na kiblu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Friendzone forever :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma za soba zwiazki i nie jest prawiczkiem. Zarowno chujowy jak i wspanialy zwiazek tworza 2 osoby,a nie jedna i warto o tym pamietac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniale zwiazki to ty chyba tylko w simsach widzialas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje doswiadczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×