Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allanna

oczy w ciąży

Polecane posty

Gość allanna

Dziewczyny, mam pytanko, czy w ciąży spojówki mogą być bardziej podatne na podrażnienia? Mam ten problem, wciąż mnie pieką i są podrażnione, okulistka niczego szczególnego nie stwierdza poza podrażnieniem które nie wiadomo jaką ma przyczynę. A i jeszcze jedno, mnóstwo rzeczy wokół ma straszny zapach, czy Was też to spotkało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak!!!!!!!!!!!!!! zapachy są tragiczne, a z oczami to może też być problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwrażliwość na zapachy - tak, okropność! Zwłaszca rano ;) Problemy z oczami, jakie opisujesz, zdarzają się dość często. Chyba chodzi o wiekszą \"suchość\" oczu, i większą wrażliwośc na bodźce szkodliwe, np. światło, dym itp. Ja na przykład w ciązy przestałam tolerować soczewki kontaktowe, chociaż wcześniej nie miałam żadnego problemu. Zapytaj okulistkę przy okazji, czy nie mogłabyś nawilżac sobie oczek. Takie typowe krople (np. Visine) sa raczej niewskazane do dłuższego stosowania, ale moze zwykła sól fizjologiczna by pomogła? Jednak zapytaj lekarza na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...ja przynajmniej z oczami nie mialam wiekszych problemow-natomiast zapachy w wiekszosci powodowaly we mnie mdlosci.moze to co powiem nie bedzie przyjemne,ale mowiac szczerze ,podczas ciazy nie moglam zniesc zapachu mojego meza(oczywiscie dbal o siebie),za kazdym razem jak wchodzil do domu,ja na jego widok bieglam do ubikacji wymiotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikaaa - no to fajnie musiał się czuć :D :D :D ja z oczami też kłopotów nie miałam ( chociaż mam dużą wadę wzroku ) , ale co do zapachów zgadzam się , szczególnie w pierwszej ciąży , wprawdzie wymiotować nie latałam , ale muliło mnie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikaaa :D :D :D Właśnie się zastanawiam nad zajściem...Kurcze, ale jak na widok tatuska będę biegać do kibelka, to się chłopak trochu zmiesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×