Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Maxineczka aka Ramona cz.2

Polecane posty

Gość gość
A skąd taki wniosek? Przychodzi czas na zmiany i każdy idzie swoją drogą a Kaśka lepiej niech więcej czasu poświęci rodzinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta gosia smelcerz to jest tak niesympatyczna dziewucha! Każdy kto jej zwróci uwagę jest atakowany. Za grosz klasy. I nie zapomnę jak maxineczce wlaziła w tyłek w filmiku z paletą od mur. A po premierze, nawet nikt w ulubiencach miesiaca o niej nie wspomniał. O co chodzi z maxi i glamshopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wrażenia po filmach dla allegro? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona oczywiście w tym filmie promującym Allegro zero luzu, kuferek z kosmetykami no name lekko dziabnęła, sówki szkoda jej było używać, pędzla typu szczotka użyła tylko do rozprowadzenia jednego cienia. Czyli standard, zero dystansu, luzu i humoru z jej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pędzli nie użyje, bo nie lubi takowych. Kremowego konkurowania tez nie, bo nie lubi takowego. Karo chyba specjalnie właśnie wybrała jej nieulubione produkty, żeby Maxi miała challenge i sprobowala chociaż. Ale nie, musi tylko księżniczkować i się wymądrzać. „Ten zestaw odhaczony, ten tez...” na odwal sie, nic więcej. W komentarzach tez wielce mądra, ze przecież make up zrobiła. Kobieto, wiecej luzu i idź czasem pod prąd. Zabawa i humor to dobre rzeczy, jak kiedyś w końcu spróbujesz to się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże,co za zawistne babsztyle na tej kafeterii . Same stare panny,niewyżyte zazdrośnice. Zaglądając tu ,miałam nadzieję na jakiś poziom dyskusji , a to samo dno. Szkoda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, musze sie zgodzic z przedmowczyniami w tym watku... Maxi nie ma w sobie luzu ani takiej ambicji... Ten film z allegro byl sztywny do granic mozliwosci. Makijaz owszem, wg mnie byl ladny, ale to nie bylo nic nadzwyczajnego dla niej. A szkoda, bo mogla podejsc do tego z jajem... Wiele jej filmikow jest takich samych, bardzo malo kreatywnosci, niewiele juz uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się dzieje z jej kumpelką Katosu? Już koniec przyjaźni? Dawno nic o niej nie wspominała, a ostatnie zdjęcie mają kwiecień/maj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ramona dalej ignoruje prośby swoich widzów o przetestowanie turbo pigmentów z Glam shopu. Zawiść jest straszną cechą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona

Nowy film to znowu jedna wielka reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guest

maxi chyba nie widziala makijazu na instagramie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już się Ramona musiała dowalić do tego, że produkty Glamshopu mają polskie nazwy. Jak już nie było czego, to chociaż w tym znalazła wadę, nie mogła sobie podarować XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na yt teraz już trudno rozróżnic co jest reklamą a co serio godnym polecenia produktem :/ jak jeszcze kiedys sie sugerowałam opiniami naszych polskich youtuberek tak teraz nie zawracam sobie tym nawet głowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, zuzoolka napisał:

na yt teraz już trudno rozróżnic co jest reklamą a co serio godnym polecenia produktem 😕 jak jeszcze kiedys sie sugerowałam opiniami naszych polskich youtuberek tak teraz nie zawracam sobie tym nawet głowy 😕

Mam dokładnie tak samo. Co drugi film to paczka PR, niestety to wszystko zmierza w złą stronę. Ja już w sumie nie oglądam 70% tych kanałów co kiedyś. Zakłamanie na każdym kroku...Youtuberki to takie nowoczesne k*rwy...sprzedały się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktokolwiek
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

.Youtuberki to takie nowoczesne k*rwy...sprzedały się.

Idąc tym tokiem rozumowania, to każdy kto robi cokolwiek za pieniądze nią jest.

Pracujesz, dostajesz kasę -> jesteś kurwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Maxi ma talent to trzeba przyznać, chociaż bardziej podoba mi estetyka Katosu, jej filmiki są bardzo dopracowane tło, edycja, makijaż zawsze sztos. Lubię też Agnieszkę Janoszke, Aleksandrę Moon, Kitulca wiele innych. Pamiętacie czarno biały makijaż maxi ? Co by nie mówić, sztos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 11.12.2018 o 15:45, Gość Ktokolwiek napisał:

Idąc tym tokiem rozumowania, to każdy kto robi cokolwiek za pieniądze nią jest.

Pracujesz, dostajesz kasę -> jesteś kurwą.

No chyba Ci się coś pomyliło. Wykonywanie pracy (szycie, strzyzenie czy cos innego) nie ma nic wspólnego z wykonywanie pracy jaką trudnią sie babki na yt. One za kase okłamują ludzi. To co robią to taki marketing szeptany, tylko wypaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fosia

Mąż maxi sprzedaje samochód https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-s90-2-0-t6-awd-inscription-polestar-2-letnia-gwarancja-volvo-full-wersja-ID6BzLZA.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co sie dzieje z watkiem? 😞 Czyzby Ramona nas zwyciezyla?

Ew wszyscy sie nia znudzili... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ja ja

Co tu tak cicho? Ramona przestała dokazywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ja ja

Ramona z jakim uporem maniaka klepała ten podkład z inglota. Ramona bierz przykład z Hani, ona to robi profesjonalnie😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddd

Oho, przestawila sie na pomadki blyszczace i satynowe! Pewnie, by ukryc powiekszone usta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ^^^%//

Serio powiększyła usta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #stopnienawisci

Jak czytam te wasze  komentarze to aż jestem w szoku, że kobieta dla drugiej kobiety ma tyle jadu, zawiści i zazdrości. Z tego portalu to, aż się szambo leje na łącza. I nie bronię Maxi, jestem po przeczytaniu różnych komentarzy pod wàrkami dotyczących youtuberek. To co się tam dzieje to jest OBŁĘD. A prawda jest  taka, że zazdrość wam wykręca szare komórki. Bo zamalowana buduje dom, bo Hania wydała pędzle na krótkich trzonkach a miała być edycja limitowana, bo Maxi to Ramona albo ma ...owe pędzle. Zaraz zaczniecie je oskarżać o globalne ocieplenie. Niby dorosłe kobiety a zachowuje UE się jak rozpuszczone bachory 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ostatnio na kafe jakas przedziwna cisza. Mysle, ze palce maczali moderatorzy, którzy poblokowali ip użytkowników,  na innych forach na kafe tez cicho.

Co tam nowego u Ramony, bo nie ogladam kanału. Jakaś nowa gafa, aferka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo

Jest jakiś nowy watek o ramonie? Czemu tu tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ydjfhfhsj

Ramona chyba wypadłaś z gry, już nawet na kafe nikt o tobie nie pisze. W przeciwieństwie do katosu. Znowu z tobą wygrywa 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Maxi jaka była oburzona że pytają ja czy będzie miała dzieci, że to osobista sprawa. Jakoś Karolina że stylizacji tak nie uważa mówiła w jednym z blogów że chce mieć drugie dziecko ale jeszcze musi trochę poczekać bo te ma małe. A jak ktoś nie ma wcale to jest Afera że pytają się o dzieci. Widocznie są problemy z zajściem w ciążę i nie chce nic mówić. Życie bez dzieci jest bardzo smutne i jalowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzie często pytają małżeństwa kiedy będą mieli dzieci. Po co się tak oburzać. Wystarczy tylko powiedzieć, że to osobista sprawa i że tego tematu nie będzie już poruszać. Przecież nie wszyscy muszą mieć dzieci. To nie jest obowiązek, a ogromna odpowiedzialność. 

A co poza tym u Ramonki, dalej firmy sponsorowane i wciskanie naiwniakom szitu? Bo już dawno jej nie oglądałam. Zaczęły mnie wkurzać te ukryte reklamy, jej osobowość zakochanej w sobie, nieomylnej bjuti guru. Jest ładną kobietą, robi bardzo ładne makijaże, precyzyjne, ale brak jej kreatywności. Jej prace są często na jedno kopyto, a jak już kolorowe, to przesadnie i mało co do siebie pasuje. Nie zapomnę jej jednego tekstu -"nawet nie liczę, że ktoś odtworzy ten makijaż" 😄 a ma na pewno jeszcze bardziej uzdolnione fanki od niej samej. Ale przecież ona ma kilkaset tysięcy subskrypcji, ojej, trzeba bić pokłony z tego powodu. Otworzyła własną szkołę makijażu, i spoko, ale tak naprawdę nie ma żadnego papieru na to, że może kogokolwiek kształcić. Dostaje się nic nie warty papier o kursie u maxineczki. Z tego, co wiem, tytuł mistrza w zawodzie wizażysty uprawnia do szkolenia i wystawiania odpowiednich dokumentów potwierdzających kwalifikacje. Zdaje się państwowe egzaminy. A taką szkołę, jaką ona posiada, może otworzyć każdy, kto ma pieniądze i kto chce to zrobić. Ona po prostu poszła na fejmie i ilości swoich widzek. Bo ja, jeśli miałabym iść na kurs makijażu, to do profesjonalnej szkoły, gdzie są mistrzowie i państwowe egzaminy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×