Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myslicie o tym opisie w aplikacji radnkowej?

Polecane posty

Gość gość

„Chciałabym poznać sympatycznego chłopaka, z którym będę mogła miło spędzić czas, wyskoczyć do kina czy na kawę ;) Może mamy ze sobą coś wspólnego? (I tu krótki spis moich hobby) Proszę nie „lajkuj” mojego profilu, jeśli nie chcesz odpisywać na wiadomości lub szukasz przygody na jedną noc” Co sądzicie? Faceci wypowiedzcie się. Jakbyście zobaczyli kobietę, która z wyglądu wpada wam w oko i ma tego typu opis. Czy jest w miarę Ok? Czy coś powinnam zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jest tylko tyle (nawet nie wiem czy się zmieści) bo w tych aplikacjach często są ograniczenia znakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie OK, tylko że ja jestem prawikiem i moja ocena Twojego opisu może się różnić od oceny doświadczonych facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, przynajmniej jasno dajesz do zrozumienia, ze jestes zwykla utrzymanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż Ci powiem, każda opinia jest dla mnie ważna ;) w takim razie czekam teraz na opinie doświadczonych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:32 Hmmm, a niby po czym to wnioskujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:34, wnioskuje po: "sympatyczny" - cieply, kluchowaty, dajacy sie urabiac. "z ktorym bede mogla milo spedzic czas" - ty, ty, i jeszcze raz ty, tylko ty i zawsze ty. te kluchy maja TOBIE zapewnic rozrywke. Jak mozna zapewnic rozrywke, i to nie "na jedna noc", o nie nie nie, ma byc wierny jak pies i byc na kazde zawolanie tak dlugo jak sie panci spodoba, zapewniajac rozrywki. Nie oszukujmy sie, tego typu "dluga relacja" bedzie wymagala jesli nie w poczatkowej to w pozniejszej fazie powaznych nakladow finansowych, zebys nadal mogla "milo spedzic czas" - rutyna NIE JEST MILA. Moze ktos bardziej uczynny nawet ci NARYSUJE jak bardzo egocentryczny jest ten twoj "anons". Ale cie pociesze - zapewne w targecie wieku, w ktory celujesz, wiekszosc mezczyzn jest jeszcze bardzo naiwna i nie potrafi czytac ze zrozumieniem. To rzadko kiedy przychodzi ponizej 25 roku zycia. Sugeruje te opcje z powodu koncowki tego co napisalas: "Jakbyście zobaczyli kobietę, która z wyglądu wpada wam w oko" - stawiasz tylko na mniej lub bardziej subiektywna, wlasna "atrakcyjnosc", ktora ma oglupic ewentualnych "kandydatow"(roboczo - jeleni). W pozniejszym wieku ona umiera(no, z paroma procentami wyjatkow, ale to w zasadzie tak niewielka liczba ze rownie dobrze mozna przyjac ja za blad statystyczny, szanse masz na to jak na bycie potracona autobusem). Chyba ze zyjesz zludzeniami, majac o sobie zbyt wygorowane mniemanie i 30+ na karku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:21 Ale pie*dolenie, aż głowa boli... to co ma napisać? Że „łobuz kocha najbardziej” i szuka zimnego drania, bo tylko taki ma coś ciekawego do zaoferowania? A jakby napisała, ze szuka partnera do seksu czy chce się zabawić to zaraz byłaby „ku*wa”. Wam się nigdy nie da dogodzić, zawsze jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ka to aplikacja randkowa moze wejde bo nie wchodzilam nigdy na takie portale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:15 Jakas ograniczona malomiasteczkowosc wyznajesz. Zenujace poglady wpadajace z jednej skrajnosci w druga i nic pomiedzy. Na jakim wygwizdowie cie wiezili? Bo ciezko powiedziec, zeby wychowali. I nie, nie bede "pomagal" w "kuszeniu" i tworzyl profil od nowa, niech sobie autoreczka pisze po swojemu - przynajmniej szczerze wyraza swoj wyrazny egoizm. Lepiej tak, niz udawac kogos, kim sie nie jest a w dodatku nie wiadomo czy kiedykolwiek sie bedzie. Jedynie moge doradzic z pierwsza kwestia, zeby nie bylo tych przewrotnych "sympatycznych" - intrygujaco zabrzmi: "SZCZEREGO chlopaka". I o wiele latwiej zoptymalizowac znajomosc pod tym katem niz ze wgledu na "sympatycznosc", zreszta szczerosc tak czy siak najlatwiej zweryfikowac. Choc nawet "pomyslowego" zabrzmialoby inaczej niz szukanie kogos do dojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.15 dokładnie. Nie przejmuj się autorko bełkotem prawika, widać ze nienawidzi kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pierd*lisz jak jakiś zgorzkniały przegryw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×