Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość28934

Tyłozgięcie macicy w ciazy a seks

Polecane posty

Gość gość28934

Jak jest z seksem podczas ciąży w tyłozgięciu? Lekarz kazał sie wstrzymać do czasu aż sie wyprostuje. Jak to bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tylozgiecie. Teraz juz 14 tc. Lekarz nic nie mowil o wstrzymywaniu sie z seksem, pierwsze slysze... ale pewnie na twoim miejscu sluchalabym lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 7tc, kiedy wskoczyła Ci na właściwe tory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tylozgiecie, ale lekarz nic nie mowil o wstrzymywaniu sie. Jestem w 6 miesiacu i nie wyobrazam sobie abstynencji, a moj maz by chyba dostal odciskow na rece :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macica z tyłozgięciem się nie wyprostuje co ty za bzdury opowiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie szczerze mówiąc to jestem tym przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprostuje, inaczej dziecko nie będzie miało miejsca, troche sie naczytałam że do 12tc powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2489
Dziewczyny to jak to w końcu jest, można czy nie można? Czuje sie dobrze wiec nie wiem skąd takie zalecenie - chuchanie na zimne? Żałuję że mężowi o tym powiedziałam, biedny boi się mnie tknąć :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyłozgięcie mam przez całe życie.Urodziłam dziecko i nigdy o samoistnym wyprostowaniu nie słyszałam.Umów się na wizytę u innego lekarza,żeby porównać opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam tyłozgięcie macicy i nic się w ciąży nie wyprostowało więc to co pisze autorka to kompletna bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam tylozgiecie i urodzilam 2 dzieci. Bylam u wielu lekarzy,ale zaden nigdy nie wspominal o wstrzemiezliwosci podczas ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czas ciazy sie prostuje, lekarz powinien ci to uswiadomic;) jak bylam w 12 tc na usg to juz byla odgieta i rosniemy sobie. Dziecko nie mialoby miejsca gdyby macica przez caly czas vyla odgieta do tylu. To moja druga ciaza, po porodzie macica znowu wroci do swojego stanu. Moj lekarz mowil ze na poczatku ciazy moge czuc mocniejsze uklucia, ciagniecia i sa one zwiazane z odchylaniem sie macicy. To wszystko, nie mowil nic o seksie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macica tylozgeta wyprostowuje sie w ciazy-tak mowila mamaginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam tylozgiecie, ktore w ciazy sie naprostowuje, na USG w 10-11 tc jeszcze byla zgieta, bo mialam dodatkowo usg przez pochwe, bo wlasnie lekarz mowil,ze przez tylozgiecie cos nie bylo dobrze widac.Ale im ciaza bardziej postepuje tym sie macica prostuje. Ale o zakazie sexu z tego powodu pierwsze slysze 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×